آخرین اخبار

حاجی: بدانید بنده در مسئولیتی که هستم از حق شما کوتاه نمی آیم.

         آقای حاجی نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه / برخوار در مجلس شورای اسلامی روز پنج شنبه ساعت ۲۱ در مراسم یادواره شهدای دولت، شهیدان رجایی و باهنر شرکت کرد.          ایشان در سخنانی خطاب به مردم گفت: عزیزان؛ رجایی و باهنر و دیگر شهدا برای چه شهید شدند؟ به اعتقادما همه […]

اشتراک گذاری
13 شهریور 1391
کد مطلب : 6798

         آقای حاجی نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه / برخوار در مجلس شورای اسلامی روز پنج شنبه ساعت ۲۱ در مراسم یادواره شهدای دولت، شهیدان رجایی و باهنر شرکت کرد.

         ایشان در سخنانی خطاب به مردم گفت: عزیزان؛ رجایی و باهنر و دیگر شهدا برای چه شهید شدند؟ به اعتقادما همه این عزیزان شهید شدند تا اسلام احیا شود و همه احکام آن اجرا شود. به اعتقاد ما این شهدا، شهید شدند تا از زیر سلطه شرق و غرب عالم خارج شویم، استقلال داشته باشیم و روی پای خود باستیم، مردم سالاری دینی بر جامعه حاکم شود تا ما شاهد بیداری اسلامی باشیم و شاهد رهایی ملل مستضعف از استکبار جهانی و ثمره خون شهدا امروز نتیجه داده است و همه این اتفاقات افتاده است.

         عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی افزود: عزیزان؛ خانواده عزیز شهدا، جانبازان گرانقدر، به خود ببالند که نتیجه زحمات شما امروز نمایان شده است. به خود ببالید که امروز در اجلاس جنبش غیر متعهد ها، مقام معظم رهبری و رئیس محترم جمهور حرف ملت ایران و حرف همه ملتهای آزاده جهان را اینگونه محکم از رسانه های دنیا به گوش جهانیان رساندند و ۴۵ تلویزیون جهانی بطور زنده آنرا پوشش دادند. نتانیاهو نخست وزیر رژیم جعلی صهیونستی می گوید: امروز می خواهم خطر پیچش تاریخ به نفع ایران را گوشزد کنم و بگویم                 (امام) خامنه ای از تنگه خیبر در عربستان تا تنگه جبل الطارق در مراکش را به لرزه در آورده است.

         آقای حاجی در قسمت دیگری از سخنان خود به پیگیری حل مشیعت مردم در مجلس اشاره کرد و گفت: پیروزی در عرصه بین الملل وقتی شیرین تر می شود که در رسیدگی به مشکلات داخلی و مردم هم پیروز باشیم. برخلاف توصیه مقام معظم رهبری مبنی بر اجرائی شدن اقتصاد مقاومتی، در بعضی دستگاهها اسراف همچنان ادامه دارد. من خودم در قضیه گرانی مرغ دوبار از وزیر صنعت، معدن و تجارت سئوال کردم و ایشان به مجلس آمد و پاسخ داد.

        عزیزان؛ بدانید بنده در مسئولیتی که هستم از حق شما کوتاه نمی آیم هر طوری می خواهد بشود. من مصمم هستم در بین شهرها و روستاها عدالت را اجرا کنم و این بدین معنی است که اگر در زمانی به جایی ظلم و بی توجهی شده است ، به آن جا بیشتر توجه کنیم.

         ایشان در ادامه به ساخت استخر فرهنگ اشاره کرد و گفت: این استخر در جایی ساخته خواهد شد که در مرکزیت جمعیت قرار دارد. از یک طرف به شهر دستگرد، از یک طرف به شهر خورزوق و  از طرف دیگر به شهر سین و با فاصله ای ۳ دقیقه ای با شهر گز و دولت آباد فاصله دارد.

یک پاسخ به “حاجی: بدانید بنده در مسئولیتی که هستم از حق شما کوتاه نمی آیم.”

  1. حسین معینی (عموباقر) گفت:

    با سلام
    اگرامکان دارد برنامه های آقای حاجی را ازقبل اعلام نمائی که مثلا فردا درکدام محل حضورپیدا می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *