آخرین اخبار

جلسه با مدیر عامل شرکت مخابرات استان

      روز چهار شنبه ۱۳۹۱/۶/۸ ساعت ۷:۳۰ نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه / برخوار در مجلس شورای اسلامی در جلسه ای با حضور آقای زمانی مدیرعامل شرکت مخابرات استان اصفهان و آقای شفیعی رئیس اداره تنظیم مقررا ت رادیویی شرکت کرد. این جلسه که به میزبانی آقای هادی زاده فرماندار شهرستان شاهین […]

اشتراک گذاری
10 شهریور 1391
کد مطلب : 6747

      روز چهار شنبه ۱۳۹۱/۶/۸ ساعت ۷:۳۰ نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه / برخوار در مجلس شورای اسلامی در جلسه ای با حضور آقای زمانی مدیرعامل شرکت مخابرات استان اصفهان و آقای شفیعی رئیس اداره تنظیم مقررا ت رادیویی شرکت کرد.

این جلسه که به میزبانی آقای هادی زاده فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه  و در دفتر ایشان برگزار شد، آقای قاسم زاده فرماندار شهرستان برخوار، و همچنین روسا اداره مخابرات هر دو شهرستان حضور داشتند.

در ابتدای این جلسه آقای قاسم زاده مشکلات بخش مخابرات شهرستان برخوار را عنوان و به مرقد مطهر امام زاده ابراهیم (ع) اشاره کرد. آقای شیروانیان شهردار شاپور آباد، آقای نوربخش رئیس شورای اسلامی شهر حبیب آباد، آقای شریعت زاده شهردار سین،آقای لقمانی شهردار کمشچه، آقای یاری شهردار خورزوق و آقای حاجی از طرف مردم روستای علی آباد ملاعلی به بیان مشکلات پرداختند و آقای ایزدی رئیس اداره مخابرات شهرستان برخوار توضیحاتی را ارائه داد.

آقای زمانی نیز با تشکر از آقای حاجی و تبریک هفته دولت به حاضرین در مورد پوشش مرقد منور امام زاده ابراهیم (ع) و مشکلات شهر ها توضیحاتی داد و با پیگیری آقای حاجی مصوباتی تنظیم و به امضاء حاضرین رسید تا در آینده ای نزدیک مشکلات این شهرستان بر طرف شود.

در ادامه این جلسه و با خارج شدن مهمانان شهرستان برخوار آقای هادی زاده در مورد مسائل مخابراتی مسکن مهر شاهین شهر، گز، میمه، وزوان، هتل شاهین شهر و روستاهای بخش مرکزی  گزارشی ارائه داد و نوبت را به آقای احمدی شهردار گرگاب، آقای مغزی شهردار میمه و شهردار لای بید داد.آقای زمانی و آقای کورنگی رئیس اداره مخابرات شاهین شهر طی توضیحاتی برای حل مشکلات این شهرها قول مساعدت دادند و آقای حاجی این قول ها را با مصوبه ای به امضاء حاضران رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *