آخرین اخبار

حاجی در سخنرانی روز جهانی قدس: « قطعاً فلسطین به مردم فلسطین برخواهد گشت »

          آقای حاجی با تشریح چگونگی ایجاد رژیم جعلی اسرائیل، حُب مال، ترس از مرگ، انحصار طلبی و تفکر سلطه بر جهان را از معیار های مکتب تحریف شده یهود (صهیونیسم) خواند و افزود: جنایات ۷۰ سال گذشته این رژیم غاصب، زائیده همین معیارهاست.         ایشان با دروغ بزرگ خواندن هلوکاست، اضافه کرد: صهیونیسم در […]

اشتراک گذاری
04 شهریور 1391
کد مطلب : 6659

          آقای حاجی با تشریح چگونگی ایجاد رژیم جعلی اسرائیل، حُب مال، ترس از مرگ، انحصار طلبی و تفکر سلطه بر جهان را از معیار های مکتب تحریف شده یهود (صهیونیسم) خواند و افزود: جنایات ۷۰ سال گذشته این رژیم غاصب، زائیده همین معیارهاست.

        ایشان با دروغ بزرگ خواندن هلوکاست، اضافه کرد: صهیونیسم در ۴ محور کارش را آغاز کرد:

۱- ایجاد و در اختیار قرار گرفتن رسانه های دنیا ۲- راه اندازی سینمای هالیوود و استفاده از ابزارهای هنری برای معرفی مظلومیت دروغین یهود ۳- ایجاد و راه اندازی تشکل های سیاسی و نفوذ در حکومتهای بزرگ دنیا ۴- ایجاد کارتل های بزرگ اقتصادی

         عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس به سی سال مبارزه بدون نتیجه فلسطینیان با اسرائیل اشاره کرد و گفت: پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در ایران، مبارزین فلسطینی با الهام از انقلاب ما، انتفاضه را صورت داده و بحمدالله جنگهای ۳۳ روزه و ۲۲ روزه نشانه قدرت گرفتن مقاومت و الهام گرفتن آنها از انقلاب ماست و اگر امروز استکبار علیه سوریه موضع گرفته است انتقام از مقاومت را با همراهی تعدادی از کشورهای عقب افتاده منطقه دردستور کار دارد.

        سخنران مراسم روز قدس در شاهین شهر، با اشاره به عدم موفقیت استکبار در تحمیل اسرائیل به کشورهای منطقه، جمله ای از کیلینتون که گفته است: ما می خواستیم اسرائیل همسایه ایران شود ولی اکنون ایران همسایه اسرائیل شده است را گوشزدکرد و افزود: امروز شعارهای شما مردم عزیز نتیجه داده است و بیداری اسلامی سبب شده است تا دشمنان شما هم به قدرت ایران و رهبری عظیم الشأن اعتراف کنند. نمونه ای از این اعترافات سخنان نخست وزیر پلید رژیم اشغالگر قدس است، نتانیاهو می گوید: امروز می خواهم خطر پیچش تاریخ به نفع ایران را گوشزد کنم و بگویم (امام) خامنه ای از تنگه خیبر در عربستان تا تنگه جبل الطارق در مراکش را به لرزه در آورده است.

        آقای حاجی سپس به وعده تخلف ناپذیر الهی در نصرت حق اشاره کرد و خاطر نشان ساخت:« انشاالله سخن مقام معظم رهبری که فرمودند: “قطعاً فلسطین به فلسطین برخواهد گشت ودر آن هیچ تردیدی نیست” محقق خواهد شد. »

          عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم با گرامیداشت سالروز ورود آزادگان عزیز به میهن اسلامی، زلزله اخیر در آذربایجان را موجب تأسف خواند و گفت: قریب ۳۰۰ نفر از هموطنانمان در این حادثه دلخراش از دنیا رفتند و بی  خانمانها محتاج کمک مردم و مسئولانند.

        نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه / برخوار در مجلس شورای اسلامی در پایان سخنان خود به ارائه گزارشی از فعالیت ۳ ماهه دوران مسئولیتش پرداخت و اظهار داشت: مسئولان بدانند مردم در صحنه اند امّا دراداره زندگی شان دچار مشکل اند، بیکاری، تورم و مشکلات معیشتی مردم را رنج می دهد، البته قدمهای خوبی برداشته شده است و امیدواریم مشکلات مردم حل شود. البته به همراه فرماندار محترم و سایر مسئولین تلاش خودمان را می کنیم شما هم دعا کنید خدمتگزار خوبی برای شما باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *