آخرین اخبار

آقای حاجی: خدا شاهداست که هیچ نقطه ای در منطقه برای من با دیگری تفاوتی ندارد.

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه / برخوار در مجلس شورای اسلامی روز شنبه مورخ ۲۸/۵/۱۳۹۱ ساعت ۱۰ صبح در مراسم کلنگ زنی استخر سرپوشیده فرهنگ شرکت کرد. در این مراسم آقای مهندس سجادی رئیس سازمان نوسازی مدارس استان اصفهان، آقای قاسم زاده فرماندار شهرستان برخوار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر دستگرد، […]

اشتراک گذاری
04 شهریور 1391
کد مطلب : 6656

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه / برخوار در مجلس شورای اسلامی روز شنبه مورخ ۲۸/۵/۱۳۹۱ ساعت ۱۰ صبح در مراسم کلنگ زنی استخر سرپوشیده فرهنگ شرکت کرد.

در این مراسم آقای مهندس سجادی رئیس سازمان نوسازی مدارس استان اصفهان، آقای قاسم زاده فرماندار شهرستان برخوار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر دستگرد، شهرداران شهر های خورزوق، کمشچه و سین و معتمدین محلی نیز حضور داشتند.

آقای حاجی ضمن عرض قبولی طاعات به حاضران در سخنانی تاکید کرد: خدا شاهد است که هیچ نقطه ای در این منطقه با دیگری برای من تفاوتی ندارد مگر به میزانی که استعداد یک حقی را داشته باشد، خدا گواه است برای من ذره ای فرقی نمی کند. چرا که بنده اعتقاد دارم که اگر امروز فقط بخاطر خودم و بخاطر اینکه اینجا محله خودم است گفتم این استخر در این مکان ساخته شود در حالی که جای دیگری زمینه و استعداد بیشتری برای پذیرش این مجموعه را دارد روز قیامت باید بابت تک تک ریالهایی که اینجا هزینه می شود پاسخ گو باشم. امروز این پروژه در این نقطه در حال انجام است و روزهای آینده در نقاط دیگری که من همکاری خود را اعلام کرده ام.

آقای حاجی در مورد جانمایی این پروژه افزود:  با توجه به اینکه مرکزیت جمعیت در این نقطه است و در کنار شهر های سین، دستگرد و خورزوق است و حتی شهرهای گز و دولت آباد با فاصله ای ۳ دقیقه ای به خوبی می توانند از این مجموعه استفاده کنند، این مکان را در نظر گرفتیم و در ادامه سخنرانی خود به تبیین مسائل روز کشور پرداخت.

در ابتدای ای مراسم آقای مولایی رئیس اداره  آموزش و پرورش شهرستان برخوار به بخش برخوار مرکزی اشاره کرد و گفت: با توجه به استعدادهای نهفته در ورزش در این منطقه ما از کمترین امکانات ورزشی، رفاهی بهره مند هستیم.

ایشان با تشکر از تلاشها و پیگیری های آقای حاجی افزود: آقای حاجی اعتباری ۴ میلیارد ریالی را در اعتبارات ملی مربوط به سال ۹۰ که فرصت بسیار محدودی برای جذب آن بود را برای این استخر اخذ نمود و انشاالله با اتمام این پروژه بیشترین استفاده را مردم محروم این منطقه خواهند برد.

آقای مهندس سجادی مدیر کل نوسازی مدارس استان اصفهان نیز به ارائه گزارشی از وضعیت استان پرداخت و گفت: سرانه ورزشی استان در کشور ۲۸/.% است و ما رتبه ۲۷ در کشور را داریم که فقط سه استان در کشور وضعیت بدتر از ما دارند.

ایشان با تاکید بر اینکه آقای دکتر رئیسی ریاست سازمان اختیار کامل انتخاب مکان را به آقای حاجی داد، خاطر نشان کرد: آقای حاجی یکی از نمایندگانی در استان هستند که کارشناسانه ترین تصمیمات را می گیرند.

آقای مهندس سجادی به استخر سرپوشیده فرهنگ اشاره کرد و گفت: این استخر ۱۹۰۰ متر زیر بنا دارد و اعتباری ۱۵ میلیارد ریالی برای به اتمام رساندن این پروژه نیاز است. این مجموعه دارای استخر یک اصلی ۱۷* ۲۵ و یک استخر ۷*۸ مجزا برای کودکان است.

یک پاسخ به “آقای حاجی: خدا شاهداست که هیچ نقطه ای در منطقه برای من با دیگری تفاوتی ندارد.”

  1. م.ا گفت:

    نظرات گزینشی مدیروبلاگ خبری محلی…… در رابطه با این خبرمثل اینکه صرفا تخریب است بهتر نیست از او پرسیده شود چرا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *