آخرین اخبار

آقای حاجی بعنوان سخنگوی فراکسیون کارشناسی طرح‌ها و لوایح مجلس انتخاب شد

  حسین‌علی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر ومیمه /برخوار در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: فراکسیون کارشناسی طرح‌ها و لوایح مجلس امروز تشکیل جلسه داد و در این جلسه که اولین جلسه این فراکسیون نیز بود، هیأت رئیسه فراکسیون انتخاب شدند. نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار اظهار داشت: فراکسیون کارشناسی طرح‌ها و […]

اشتراک گذاری
17 مرداد 1391
کد مطلب : 6541

 

حسین‌علی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر ومیمه /برخوار در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: فراکسیون کارشناسی طرح‌ها و لوایح مجلس امروز تشکیل جلسه داد و در این جلسه که اولین جلسه این فراکسیون نیز بود، هیأت رئیسه فراکسیون انتخاب شدند.

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار اظهار داشت: فراکسیون کارشناسی طرح‌ها و لوایح می‌تواند جایگاه رفیعی در صحن علنی مجلس داشته و نقش مؤثری در بهتر طرح شدن طرح‌ها و لوایح داشته باشد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خاطرنشان کرد: از جمله اهداف این فراکسیون می‌توان به مطلع ساختن نمایندگان علاقه‌مند از اهمیت، و اولویت‌های طرح‌ها و لوایح مهم، بهره‌مندی از توان کارشناسی داخل و بیرون مجلس و کاهش لابیگری غیراصولی و تعصب‌های بخشی و دستگاهی اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *