آخرین اخبار

بازدید آقای حاجی از موسسه و خیریه توانبخشی محمودیه اصفهان+عکس

بازدید آقای حاجی نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهرو میمه / برخوار در مجلس شورای اسلامی از موسسه خیریه توانبخشی محمودیه نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهرو میمه / برخوار در مجلس شورای اسلامی روز شنبه ۷/۵/۱۳۹۱ ضمن حضور در موسسه خیریه توانبخشی محمودیه از آسایشگاه معلولین ذهنی و جسمی بازدید کرد. ایشان نماز مغرب […]

اشتراک گذاری
12 مرداد 1391
کد مطلب : 6426

بازدید آقای حاجی نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهرو میمه / برخوار در مجلس شورای اسلامی از موسسه خیریه توانبخشی محمودیه

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهرو میمه / برخوار در مجلس شورای اسلامی روز شنبه ۷/۵/۱۳۹۱ ضمن حضور در موسسه خیریه توانبخشی محمودیه از آسایشگاه معلولین ذهنی و جسمی بازدید کرد.

ایشان نماز مغرب و عشاء را به همراه پرسنل مرکز فوق اقامه  کرد و پس از ضیافت افطار به ارائه سخنرانی پرداخت. آقای حاجی با اشاره به اهمیت کار پرسنل این مرکز خاطر نشان کردند: امروز کار شما در این مرکز یک کار خدا پسندانه است و برای آن اجری عظیم خداوند عطا خواهد فرمود. به خاطر سختیهای شغلی که شما دارید من صمیمانه از شما تشکر می کنم.

ایشان ضمن دعوت از مهمانان جلسه که اعضای صندوق های قرض الحسنه استان بودند برای کمک بیشتر به این موسسه اضافه کردند: به مدیران مرکز قول می دهم هر کاری که از دستم بربیاید برای این مجموعه انجام خواهم داد.

حضور جناب آقای صرامی نماینده محترم مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی از نکات جالب این جلسه بود.

یک پاسخ به “بازدید آقای حاجی از موسسه و خیریه توانبخشی محمودیه اصفهان+عکس”

  1. حسین معینی (عموباقر) گفت:

    سلام دست آقای حاجی درد نکند که بفکر مشکلات است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *