آخرین اخبار

دکتر احمدی نژاد: آقای حاجی گفتند مردم انتظار دارند احمدی نژاد مثل سال ۸۵ باشد و من هستم.

          پیرو انتشار خبری در رسانه ها به نقل از نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی مبنی بر دیدار نمایندگان با رئیس جمهور، روز یکشنبه ۱۳۹۱/۵/۸ حدود ۱۰۰ نفر از نمایندگان با حضور در نهاد ریاست جمهوری با  آقای دکتر احمدی نژاد دیدار کردند. پیش از شروع سخنان […]

اشتراک گذاری
09 مرداد 1391
کد مطلب : 6412

          پیرو انتشار خبری در رسانه ها به نقل از نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی مبنی بر دیدار نمایندگان با رئیس جمهور، روز یکشنبه ۱۳۹۱/۵/۸ حدود ۱۰۰ نفر از نمایندگان با حضور در نهاد ریاست جمهوری با  آقای دکتر احمدی نژاد دیدار کردند. پیش از شروع سخنان رئیس محترم جمهور، آقای حاجی با برخاستن از جای خود خطاب به   آقای دکتر احمدی نژاد گفت: در حال حاضر چشم امید مردم به این جلسه است که بعد از مدتها بین مجلس و دولت تشکیل شده و انتظار از این جلسه این است که در مورد مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم صحبت شود. ایشان ضمن اشاره به مشکلات اقتصادی مردم اضافه کرد: آقای رئیس جمهور! شما می توانید همان آقای احمدی نژاد سال ۸۵ باشید و نسبت به رفع مشکلات اقتصادی مردم اقدام کنید.

         عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تأکید بر اینکه همه مشکلات اخیر متأثر از تحریم نبوده و می توان با مدیریت صحیح به مشکلات فائق آمد خاطر نشان کرد: مردم از شما انتظار دارند تا شجاعانه به مقابله با مشکلات اقتصادی پرداخته و اقتصاد مقاومتی که رهبر معظم انقلاب به آن اشاره داشتند را اجرایی کنید. مردم انتظار دارند که در شرایط کنونی به حال خود رها نشوند و شما با حضور در صحنه در جهت حل مشکلات اقتصادی آنها گام بردارید.

       آقای دکتر احمدی نژاد پس از قرار گرفتن پشت تیریبون با اشاره به سخنان نماینده شهرستانهای شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی افزود :آقای حاجی مطالبی را گفتند و البته نامه هم دادند که مردم انتظار دارند احمدی نژاد مثل احمدی نژاد سال ۸۵ باشد و من هستم.

       ایشان ضمن پذیرش وجود مشکلات و تلاش شبانه روزی دولت برای حل آنها اظهار داشت: آقای حاجی و همه دوستان بدانند دولت همه جا هست و تا پایان هم می ماند و کارش را انجام میدهد. ما در هر مسئولیتی که هستیم باید تلاش کنیم. ما از قوای مقننه و قضائیه انتظار کار اجرایی نداریم امّا از آنها می خواهیم تا ما را حمایت کنند.

         دراین دیدار آقایان فرزین و نیکزاد به ارائه گزارشی در ارتباط با طرح هدفمندی یارانه ها و مسکن مهر پرداختند و در ادامه   رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به شرایط به وجود آمده در اقتصاد کشور و گرانی در کالاهای اساسی و مایحتاج عمومی مردم افزود: مجلس به عنوان نهاد قانون گزاری آمادگی دارد تا در جهت اصلاح امور و کنترل بازار نسبت به اصلاح قوانین با کمک دولت اقدام کند.

یک پاسخ به “دکتر احمدی نژاد: آقای حاجی گفتند مردم انتظار دارند احمدی نژاد مثل سال ۸۵ باشد و من هستم.”

  1. حسین معینی (عموباقر) گفت:

    باسلام ، واقعا افتخار میکنیم که نماینده شهرمان ازهمین ابتدای کار با کسی تعارف ندارند.آفرین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *