آخرین اخبار

آقای حاجی: ۸۰ درصد مراجعان به نمایندگان مشکل اشتغال دارند

نماینده شاهین شهر ومیمه،برخوار در مجلس تأکید کرد: اگر یک روز به دفتر هر یک از نمایندگان مراجعه کنید، شاهد خواهید بود که ۸۰ درصد از متقاضیان، به دلیل مشکل اشتغال مراجعه کردند.  به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی در جلسه علنی امروز یکشنبه ۱ مرداد مجلس شورای اسلامی طی سخنانی در زمینه وضعیت […]

اشتراک گذاری
01 مرداد 1391
کد مطلب : 6310
نماینده شاهین شهر ومیمه،برخوار در مجلس تأکید کرد: اگر یک روز به دفتر هر یک از نمایندگان مراجعه کنید، شاهد خواهید بود که ۸۰ درصد از متقاضیان، به دلیل مشکل اشتغال مراجعه کردند.

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی در جلسه علنی امروز یکشنبه ۱ مرداد مجلس شورای اسلامی طی سخنانی در زمینه وضعیت اشتغال کشور،‌ خطاب به وزیر کار اظهار داشت: ‌اگر شما وزیر نیستید، ما حرفی نداریم اما اگر هستید، نکاتی را مطرح کنید.

نماینده شاهین شهرو میمه ،برخوار در مجلس شورای اسلامی  با طرح این سؤال که در کشور ما کار با چه کسی کار دارد، گفت: باید در ابتدا مسئله را بشناسیم و بررسی کنیم که آیا مشکلی به نام بیکاری و اشتغال در کشور وجود دارد یا خیر؟

آقای حاجی در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: اگر یک روز به دفتر هر یک از نمایندگان مراجعه کنید، شاهد خواهید بود که ۸۰ درصد از متقاضیان، به دلیل مشکل اشتغال مراجعه کردند.

نماینده شاهین شهر  ومیمه ، برخوار در مجلس بر این اساس یادآور شد:‌ باید دید داشتن شغل، ‌حق افراد است یا نیست؟ در حال حاضر فضای ناامنی برای کارگران کشور وجود دارد و آنان نسبت به آینده اطمینان ندارند.

آقای حاجی در خاتمه خواستار پیگیری مشکلات و موانع و فرصت‌ها و تهدیدات شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *