آخرین اخبار

آقای حاجی پیشنهاد داد: تشکیل کمیسیونی ویژه در مجلس برای شناسایی عوامل برخی گرانی‌‌ها

  نماینده مردم شاهین شهر و میمه،برخوار گفت: برای حل مشکل گرانی ها درخواست کردیم که کمیسیون ویژه‌ای در مجلس تشکیل شود تا هرچه زودترعوامل این موضوع شناسایی شود و در این زمینه به جمع بندی برسیم.   حسینعلی حاجی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با تاکید بر ضرورت رسیدن […]

اشتراک گذاری
10 تیر 1391
کد مطلب : 5951

 

نماینده مردم شاهین شهر و میمه،برخوار گفت: برای حل مشکل گرانی ها درخواست کردیم که کمیسیون ویژه‌ای در مجلس تشکیل شود تا هرچه زودترعوامل این موضوع شناسایی شود و در این زمینه به جمع بندی برسیم.

 

حسینعلی حاجی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با تاکید بر ضرورت رسیدن به راهکاری مناسب از سوی دولت و مجلس برای مقابله با گرانی‌ها در عین حال به جلسه‌ای که در مجلس برای بررسی وضعیت اقتصادی کشور با حضور وزرای صنعت، معدن تجارت، اقتصاد و دارایی و همچنین رئیس کل بانک مرکزی برگزار شد اشاره کرد و گفت: در این جلسه مطالب خوبی بیان شد که باید کاربردی شود.

 

حاجی ادامه داد: برای حل مشکل گرانی ها لازم است کار کارشناسی صورت گیرد و اقدام جامعی انجام شود.

 

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه در پایان اظهار امیدواری کرد: با تشکیل کمیسیون های مرتبط بتوان جمع بندی مناسبی در خصوص گرانی‌های اخیر پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *