آخرین اخبار

نماینده شاهین شهر: اولویت مجلس نهم تعامل با سایر قواست

 نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیچ مساله ای با اختلاف حل نمی شود، گفت: اولویت مجلس نهم تعامل با سایر قوا برای خدمت بیشتر و رفع مشکلات مردم است.   ‘حسینعلی حاجی’ روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در این راستا مسایل و […]

اشتراک گذاری
01 تیر 1391
کد مطلب : 5739

 نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیچ مساله ای با اختلاف حل نمی شود، گفت: اولویت مجلس نهم تعامل با سایر قوا برای خدمت بیشتر و رفع مشکلات مردم است.

 

‘حسینعلی حاجی’ روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در این راستا مسایل و خواسته های مردم محقق و در راه پیشرفت کشور تلاش خواهد شد.

وی با بیان اینکه در مجلس فضای تعامل بین نمایندگان به خوبی در حال شکل گیری است، خاطرنشان کرد: این فضا در آینده بهتر خواهد شد.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس، مهمترین دغدغه عموم نمایندگان مجلس را حل مشکلات معیشتی و اشتغال مردم دانست وگفت: امیدواریم این موضوع با تعامل بین دوقوه مققنه و مجریه حل شود.

حاجی همچنین به تعامل خوب مدیران استان با نمایندگان مجلس اشاره کرد و تاکید کرد: این فضای تعاملی بر اساس منطق، قانون و همدلی برای خدمت به مردم است.

وی با بیان اینکه باید نگاه مسئولان استان به شهرستانها یکنواخت باشد، گفت: در موضوع برخورداری از آب نیز باید براساس عدالت رفتار شود.

وی با بیان اینکه مدیران در گذشته نسبت به این شهرستان دید مناسبی نداشتند، افزود: این شهرستان در بسیاری از موضوعات محروم است.

منبع:خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر ۸۰۱۹۱۵۸۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *