آخرین اخبار

انتقاد آقای حاجی از وزیر تعاون برای ندادن شهریه دانشجویان معلول دانشگاه آزاد

نماینده شاهین شهر ، برخوار و میمه از مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای ندادن شهریه دانشجویان معلول دانشگاه آزاد انتقاد کرد و گفت: وزیر باید پاسخگو باشد. گروه اجتماعی: نماینده شاهین شهر ، برخوار و میمه از مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای ندادن شهریه دانشجویان معلول دانشگاه آزاد انتقاد […]

اشتراک گذاری
09 فروردین 1403
کد مطلب : 55368

نماینده شاهین شهر ، برخوار و میمه از مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای ندادن شهریه دانشجویان معلول دانشگاه آزاد انتقاد کرد و گفت: وزیر باید پاسخگو باشد.

گروه اجتماعی: نماینده شاهین شهر ، برخوار و میمه از مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای ندادن شهریه دانشجویان معلول دانشگاه آزاد انتقاد کرد و گفت: وزیر باید پاسخگو باشد.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار  بولتن نیوز  با بیان اینکه دانشجویان دارای معلولیت که از کمیسیون تشخیص معلولیت بهزیستی، تأییدیه داشته باشند و همچنین فرزندان خانواده‌های امدادبگیر و انتقال یافته به زندگی مستقل که سن پذیرش آنها در سازمان بهزیستی کمتر از ۱۶ سال باشد، مشمول دریافت یارانه دانشگاه هستند، گفت: متاسفانه مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی توجهی به این موضوع ندارد.

وی با تاکید بر اینکه دانشجویان معلول دانشگاه آزاد اعلام کردند که سازمان بهزیستی شهریه مهرماه سال جاری دانشگاه را واریز نکرده است، افزود: به دلیل بی توجهی به این موضوع مهم و در خصوص لزوم پرداخت شهریه مهرماه سال ۱۴۰۲ دانشجویان معلول دانشگاه آزاد به صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار، رفاه اجتماعی تذکر دادم.

نماینده شاهین، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این موضوع برای آنان مشکلاتی را به وجود آورده گفت: مرتضوی وزیر تعاون باید پاسخگوی ندادن شهریه دانشجویان معلول دانشگاه آزاد باشد و من پیگیر این موضوع هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *