آخرین اخبار

حاجی‌دلیگانی: مسلمانان در برابر جنایات اسرائیل قیام کنند

حاجی‌دلیگانی: مسلمانان در برابر جنایات اسرائیل قیام کنند عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: رژیم خون‌خوار صهیونیستی پا را از گلیم خود فراتر نهاده است. باید مسلمانان در برابر جنایات اسرائیل در روز قدس قیام کنند. حسین‌علی حاجی‌دلیگانی عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری […]

اشتراک گذاری
06 فروردین 1403
کد مطلب : 55352

حاجی‌دلیگانی: مسلمانان در برابر جنایات اسرائیل قیام کنند

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: رژیم خون‌خوار صهیونیستی پا را از گلیم خود فراتر نهاده است. باید مسلمانان در برابر جنایات اسرائیل در روز قدس قیام کنند.

حسین‌علی حاجی‌دلیگانی عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به جنایات دهشتناک رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه، گفت: صهیونیست‌ها در طول تاریخ به جنایات دهشتناکی دست زده‌اند. امروز نیز جنایت دیگری را رقم زدند. آمریکا و غرب شریک این جنایت هستند.
وی افزود: همه مسلمانان باید در برابر این اقدام وحشیانه قیام کنند. مسلمانان جهان باید روز قدس را غنیمت بشمرند و به هرنحوی که می‌توانند از رژیم خبیث اعلام انزجار کنند.
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: قطعاً این دست اقدامات موجب عقب‌نشینی رژیم صهیونیستی خواهد شد. اربابان اسرائیل نیز دست از حمایت رژیم سفاک بر خواهند داشت.
حاجی‌دلیگانی با اشاره به وظایف امت اسلامی در برابر جنایات رژیم صهیونیستی، گفت: غیرت مسلمانی حکم می‌کند همه کشورهای اسلامی بخشی از توان نظامی خود را در اختیار جبهه مقاومت قرار دهند. ملت‌های مسلمان در برابر دولت‌های کشورهای اسلامی که به اسرائیل کمک مادی و معنوی می‌کنند به پاخیزند.
وی در خاتمه تصریح کرد: مجلس ایران هم در قبال این وضعیت سکوت نخواهد کرد به مجالس دیگر کشورها پیام خواهیم داد و آن‌ها را ترغیب به اعلام موضع پیرامون این جنایات رژیم خون‌خوار صهیونیستی می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *