آخرین اخبار

مشارکت چشم‌گیر مردم در انتخابات بار مسئولیت نمایندگان را بیشتر می‌کند

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: مشارکت چشمگیر مردم در انتخابات بار مسئولیت نمایندگان مجلس را بیشتر خواهد کرد بنابراین مردم و نمایندگان با تعامل با یکدیگر نقش آفرینی بیشتری برای پیشرفت کشور داشته باشند. حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی […]

اشتراک گذاری
26 دی 1402
کد مطلب : 54822

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: مشارکت چشمگیر مردم در انتخابات بار مسئولیت نمایندگان مجلس را بیشتر خواهد کرد بنابراین مردم و نمایندگان با تعامل با یکدیگر نقش آفرینی بیشتری برای پیشرفت کشور داشته باشند.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به اهمیت حضور حداکثری آحاد مردم در انتخابات و تأکید مقام معظم رهبری به این مهم، گفت: مردم ایران آگاه هستند به درستی به این مطلب عنایت دارند که دشمنان ایران با هر ترفند و حیله‌ای بدنبال تفرقه افکنی در ایران هستند. اما به نتیجه مطلوب خود دست پیدا نکردند و مثل همیشه تلاشهایشان بی‌ثمر ماند.

وی با بیان اینکه دشمنان در شرایط فعلی یعنی مشارکت حداکثری در انتخابات مجلس نیز دوباره خطر را احساس می‌کنند، گفت: دشمنان دوباره فعالیت خود را آغاز کردند و با ترغیب مردم به مشارکت نکردن در انتخابات قصد دارند به هدف خود نزدیک شوند بنابراین هر ایرانی که کشورش را دوست دارد، نیاز به آرامش دارد، تمایل به اینکه کشورش دچار تنزل نشود و اقتدار بین‌المللی و منطقه‌ای ایران حفظ شود باید در انتخابات پیشرو مشارکت با انتخاب آگاهانه داشته باشد.

عضو کمیسیون قضایی  و حقوقی مجلس شورای اسلامی، تأکید کرد: با مشارکت حداکثری در انتخابات و پشتیبانی خوب از نظام جمهوری اسلامی درصدد پیشرفت و آبادانی کشور باشیم، همچنین دولت هم با تمکین و پشتیبانی از مجلس جدید در صدد حل مسائل و مشکلات کشور باشد بنابراین با هر محاسبه‌ای که ملت ایران دارند در انتخابات حضور پر رنگ و فعال را داشته باشند.

حاجی دلیگانی اظهار کرد: حضور گروه‌ها و جریانات سیاسی مختلف و احزاب در انتخابات پیشرو شرایطی را مهیا خواهد کرد که مجلس مقتدر‌تر، کارآمد‌تر فعالیت خود را شروع کند طوریکه اثر‌گذار‌ی خود را بر مسائل کشور بیشتر کند.

وی با بیان اینکه مردم ایران همیشه در تمام عرصه‌های مشارکتی کشور پای کار بودند، ادامه داد: از ابتدای انقلاب اسلامی مردم گوش به فرمان رهبری در هر زمان که واجب بود در صحنه‌ها برای پشتیبانی حضور چشمگیر داشتند و در تمامی موضوعاتی که خود مردم مشارکت داشتند ورق به نفع مردم ورق خورد بنابراین تأکید مقام معظم رهبری بر این بابت است که مردم خودشان یکپارچه به صحنه بیایند و سرنوشت خود و کشور را به بهترین نحو ممکن تعیین کنند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: مشارکت چشمگیر مردم در انتخابات بار مسئولیت نمایندگان مجلس را بیشتر خواهد کرد بنابراین مردم و نمایندگان با تعامل با یکدیگر نقش آفرینی بیشتری برای پیشرفت کشور داشته باشند.

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ برای تعیین نمایندگان دوازدهمین دوره مجلس (۲۹۰ نماینده برای یک دوره چهار ساله) برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *