آخرین اخبار

حاجی دلیگانی در گفتگو با خبرگزاری بسیج: مجلس، حامی طرح‌های بسیج است

حاجی دلیگانی در گفتگو با خبرگزاری بسیج: مجلس، حامی طرح‌های بسیج است عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس گفت: مجلس، حامی طرح‌های بسیج است و تصویر حمایت مجلس از بسیج در آینه بودجه ۱۴۰۲، نمایان است. حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفتگو با خبرگزاری بسیج در خصوص بیانات رهبر انقلاب در مورد عملکرد گروه‌های جهادی و در مجموع اقشار بسیج، […]

اشتراک گذاری
21 خرداد 1402
کد مطلب : 53256

حاجی دلیگانی در گفتگو با خبرگزاری بسیج:

مجلس، حامی طرح‌های بسیج است

عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس گفت: مجلس، حامی طرح‌های بسیج است و تصویر حمایت مجلس از بسیج در آینه بودجه ۱۴۰۲، نمایان است. حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفتگو با خبرگزاری بسیج در خصوص بیانات رهبر انقلاب در مورد عملکرد گروه‌های جهادی و در مجموع اقشار بسیج، اظهار کرد: مقام معظم رهبری عملکرد بسیج در عرصه‌های مختلف را به خوبی مورد بررسی و تقدیر قراردادند.

وی ادامه داد: عملکرد بسیج در عرصه سازندگی و محرومیت‌زدایی قدمتی چهار دهه‌ای دارد و بسیج، در سنگر‌های مختلف همواره مدافع انقلاب و عزت ملت ایران بوده است.

حاجی دلیگانی افزود: گروه‌های جهادی، مدل مدیریت جهادی و الگویی برای مسئولان هستند، تا با رویکرد جهادی پای کار حل مشکلات کشور باشند.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار با تأکید بر اینکه بسیج سازندگی و دانشجویی در کنار سایر اقشار بسیج در عرصه‌های مختلف کارنامه قابل قبولی ارائه کرده‌اند، گفت: مجلس، حامی طرح‌های بسیج است و تصویر حمایت مجلس از بسیج در آیینه بودجه ۱۴۰۲، نمایان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *