آخرین اخبار

حاجی‌دلیگانی: عفو محکومان اغتشاشات نشان‌دهنده بزرگ‌منشی رهبر انقلاب است

حاجی‌دلیگانی: عفو محکومان اغتشاشات نشان‌دهنده بزرگ‌منشی رهبر انقلاب است حاجی دلیگانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: بخشش محکومان اغتشاشات اخیر نشان دهنده بزرگ‌منشی و نگاه پدرانه رهبر معظم انقلاب است. به گزارش پایگاه خبری «نماینده»، حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به بخشش محکومین اغتشاشات اخیر توسط رهبر […]

اشتراک گذاری
18 بهمن 1401
کد مطلب : 52327

حاجی‌دلیگانی: عفو محکومان اغتشاشات نشان‌دهنده بزرگ‌منشی رهبر انقلاب است

حاجی دلیگانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: بخشش محکومان اغتشاشات اخیر نشان دهنده بزرگ‌منشی و نگاه پدرانه رهبر معظم انقلاب است.

به گزارش پایگاه خبری «نماینده»، حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به بخشش محکومین اغتشاشات اخیر توسط رهبر معظم انقلاب گفت: با وجود اقدامات این افراد، مشاهده و رفت و رحمت اسلامی نظام و رهبر معظم انقلاب در قبال این افراد بودیم.

وی افزود: کسانی که تحت القائات دشمنان کشور و نظام دست به آشوب در خیابان‌ها زده بودند با رافت و بزرگ‌منشی رهبر معظم انقلاب مشمول عفو و بخشش شدند. با وجود اینکه این افراد در کف خیابان اهانت‌های را به رهبر معظم انقلاب داشتند اما ایشان با نگاهی پدرانه و با بزرگ‌منشی خود این افراد را مشمول رفت و رحمت اسلامی قرار دادند.

حاجی‌دلیگانی خاطرنشان کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران در اغتشاشات اخیر با تمام توان و با اقتدار جلوی جنگ ترکیبی دشمن ایستاد و آنها را در رسیدن به اهدافشان ناکام گذاشت. این بزرگ منشی و رفت و رحمت رحمت رهبر معظم انقلاب در قباله محکومین اغتشاشات اخیر تنها از پرورش یافتگان مکتب اهل‌بیت علیهم‌السلام برمی‌آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *