آخرین اخبار

۳۶۹۲ پیشنهاد‌ بودجه‌ای نمایندگان مجلس/ فرصت طرح تمام پیشنهادات در صحن نیست

عضو هیأت رئیسه مجلس با ارائه آماری از پیشنهادات نمایندگان در ارتباط با لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ گفت: زمان کمی برای رسیدگی به این پیشنهادات داریم. حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به بررسی لایحه سال ۱۴۰۰ در صحن […]

اشتراک گذاری
09 اسفند 1399
کد مطلب : 45687

عضو هیأت رئیسه مجلس با ارائه آماری از پیشنهادات نمایندگان در ارتباط با لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ گفت: زمان کمی برای رسیدگی به این پیشنهادات داریم.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به بررسی لایحه سال ۱۴۰۰ در صحن مجلس گفت:  از ٩١٣ پیشنهاد درآمدی بودجه ۱۴۰۰ حدود نصف آن طرح نشده است.

وی افزود: همچنین  ٢۵۴٠ پیشنهاد هزینه‌ای داریم و ٢٣٩ پیشنهاد درآمد هزینه‌ای داریم که تعداد کمی از آنها از جنبه درآمدی طرح شده است.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت:  برای طرح نصف پیشنهادات و با صرف نصف زمان قانونی ٢۶١٢٣ دقیقه زمان نیاز داریم که اگر ده روز هر روز نه ساعت جلسه علنی داشته باشیم ، تنها ۵۴٠٠ دقیقه زمان داریم.

حاجی‌دلیگانی خاطرنشان کرد:  حداقل ده روز هم شورای نگهبان زمان می‌خواهد که البته همزمان با رسیدگی مجلس قابل مدیریت است

وی افزود: برای رفع ایرادات نیز کمسیون تلفیق و صحن زمان نیاز دارند. اما بجز پنجشنبه ها تا پایان سال تنها ۱۵ روز کاری داریم ، که لاجرم بایستی بودجه ابلاغ شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *