آخرین اخبار

فریب، مهم ترین ابزار دشمن برای ضربه زدن به کشورمان است

حاجی دلیگانی: فریب، مهم ترین ابزار دشمن برای ضربه زدن به کشورمان است نماینده مردم شاهین شهر و میمه وبرخوار درمجلس شورای اسلامی گفت: فریب مهم ترین ابزار رسانه ای دشمن برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی و منافع ملت ایران است، اما رسانه های انقلاب با روشنگری می توانند این حربه آخری دشمن […]

اشتراک گذاری
26 بهمن 1399
کد مطلب : 45535

حاجی دلیگانی:
فریب، مهم ترین ابزار دشمن برای ضربه زدن به کشورمان است
نماینده مردم شاهین شهر و میمه وبرخوار درمجلس شورای اسلامی گفت: فریب مهم ترین ابزار رسانه ای دشمن برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی و منافع ملت ایران است، اما رسانه های انقلاب با روشنگری می توانند این حربه آخری دشمن را خنثی کنند.

حسینعلی حاجی دلیگانی دیروز در مصاحبه با خبرنگارحماسه سازان اظهارکرد: به عنوان مثال شاهدبودیم که دشمن در ۷ سال و نیم گذشته، در مذاکرات هسته‌ای، از ابزار فریب استفاده کرد ؛ دشمن ادعا می کرد که می خواهد تحریم‌ها را بردارد و به اقتصاد کشور رونق دهد، اما درعمل بر تحریم‌ها افزود و رونق را از اقتصاد گرفت.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی افزود: رسانه های واقع گرا با تبیین صحیح مسائل و مقابله با جریان تحریف وفریب به راحتی می توانند آخرین حربه جبهه رسانه ای غرب را برای ضربه زدن به کشور خنثی کنند ؛ این دسته از رسانه ها وظیفه دارند با اشرافی که بر موضوعات فریب درفضای مجازی دارند به درستی اعمال کنند.

حاجی دلیگانی این نکته را تصریح کرد که دشمن همواره به دنبال بهانه تراشی و از کاه کوه ساختن است، تریبون داراندرفضای مجازی و غیرمجازی باصداقت برای مردم نقشه های آشکار و پنهان دشمن را شفاف بیان کنند.

دبیرهیئت رئیسه مجلس اظهارداشت: از نمونه های دیگر فریب دشمن، همین موضوعی است که آمریکا دارد درباره توان موشکی کشورمان بیان می کند که برداشتن محدودیت های تحریم را به کاهش توانمندی های موشکی مشروط کرده است ؛ مقام های دولت جدید آمریکا به صراحت اعلام کردند که از مجموعه‌ای از ابزارها در جهت جلوگیری از پیشرفت برنامه موشکی ایران استفاده وکشورهای دیگر را برای برداشتن گام‌هایی در جهت مقابله با این فعالیت‌ها ملزم می کنند.

وی اضافه کرد: مقام سیاست خارجی آمریکا گفته است که هدف ما فقط بازگرداندن ایران به رعایت کامل برجام نیست، بلکه می‌خواهیم از برجام به عنوان سکویی برای توافق‌های متعاقب استفاده کنیم با توجه به این موضع‌گیری رسمی دولت بایدن، هدف دولت بایدن درباره ایران با هدف دولت ترامپ، هیچ فرقی ندارد.

این نماینده ادوار مجلس بیان کرد: درچنین شرایطی مسئولان و تریبون داران نباید موضوع مذاکره را با آمریکا مطرح و با روشنگری درست اهداف آمریکا را از پیش کشیدن موضوع توان موشکی ایران بیان کنند و از موضع قدرت طرف آمریکایی را به لغو کامل همه تحریم ها بدون پیش شرط و همراه با راستی آزمایی تحریم ها مجبورسازند.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخواردرمجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ضعف های دشمن درحال آشکارشدن و مولفه های قدرت های ایران درحال افزایش است ، دشمنان با حربه فریب به دنبال تضعیف روحیه ملت ایران و گرفتن ابزار های تولید قدرت نظام جمهوری اسلامی می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *