آخرین اخبار

سفر قالیباف به روسیه توطئه‌های ضدانقلاب علیه ایران را به خطر می‌اندازد

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: سفر رئیس مجلس به روسیه اهداف و برنامه‌های ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران را به خطر می‌اندازد و به همین سبب آنان درصدد حاشیه‌سازی درباره این سفر هستند. حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با […]

اشتراک گذاری
19 بهمن 1399
کد مطلب : 45431

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: سفر رئیس مجلس به روسیه اهداف و برنامه‌های ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران را به خطر می‌اندازد و به همین سبب آنان درصدد حاشیه‌سازی درباره این سفر هستند.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به حاشیه‌سازی‌های ضدانقلاب درباره سفر رئیس مجلس به روسیه گفت: سفر رئیس مجلس کشورمان به روسیه اهداف و برنامه‌های ضدانقلاب برای فشار اقتصادی علیه ایران را به خطر می‌اندازد و به همین سبب آنها به دنبال حاشیه‌سازی درباره این سفر هستند.

وی افزود: آنها در حالی با طرح مسائل مربوط به عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و عدم انجام دیدار با پوتین به این خاطر مسائلی را مطرح می کنند که دیدار با رئیس جمهور روسیه جزو برنامه‌های این سفر نبوده است.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: رئیس مجلس شورای اسلامی به دعوت همتای روسی خود به این کشور سفر کرده و با وی نیز دیدار خواهد کرد.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد:‌ پیام رهبر معظم انقلاب خطاب به رئیس جمهور روسیه به نماینده ویژه ولادیمیر پوتین تقدیم خواهد شد و همانطور که گفتم برنامه‌های از قبل برای دیدار با پوتین هماهنگ نشده است.

وی افزود: ضد انقلاب و اپوزیسیون‌ با وابستگی به کانون‌های قدرت جهانی به دنبال آن است تا فشار اقتصادی غرب بر کشور ما را همچنان نگه دارند و همچنان آن را بیشتر کنند و سفر رئیس مجلس کشورمان به روسیه را با اهداف خود در تضاد و برنامه‌ها و منافع خود را در این زمینه در معرض خطر می‌بینند.

به گزارش فارس محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز در صدر یک هیأت پارلمانی به روسیه سفر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *