آخرین اخبار

۲ استیضاح برای وزیر اقتصاد/یکی بیش از ۱۰۰ امضا و دیگری ۳۰ امضاء

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه نمایندگان مجلس خواهان استیضاح وزیر اقتصاد هستند، گفت: ۲ استیضاح برای این وزیر تهیه شده که یکی بیش از ۱۰۰ امضا و دیگری ۳۰ امضاء دارد. حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز با بیان اینکه فرهاد […]

اشتراک گذاری
19 بهمن 1399
کد مطلب : 45426
عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه نمایندگان مجلس خواهان استیضاح وزیر اقتصاد هستند، گفت: ۲ استیضاح برای این وزیر تهیه شده که یکی بیش از ۱۰۰ امضا و دیگری ۳۰ امضاء دارد.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز با بیان اینکه فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد و دارایی توانائی اداره وزارتخانه را ندارد، گفت: به دلیل ضعف مدیریت وزیر اقتصاد نمایندگان مجلس خواهان استیضاح این وزیر هستند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۲ طرح استیضاح برای دژپسند تهیه شده، افزود: یکی از این طرح های بیش از ۱۰۰ امضاء و دیگری حدود ۳۰ امضاء دارد.

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه این استیضاح ها تحویل هیئت رئیسه مجلس شده، تصریح کرد: این استیضاح ها باید اعلام وصول شود و در دستور کار مجلس قرار گیرد.

حاجی دلیگانی با بیان اینکه محور این استیضاح ها وضعیت نابسامان بورس و ایجاد نگرانی برای مردم است، تصریح کرد: از زمانی که مسئولین مردم را برای حضور در بورس دعوت کردند، مردم سرمایه های خود را روانه بورس کردند اما سیاست نادرست مسئولین باعث شد تا مردم در بورس دچار ضرر و زیان شوند.

وی تاکید کرد: برخی از مردم حتی بیش از ۵۰ درصد سرمایه خود را از دست دادند و این نشان می دهد که وزیر اقتصاد توانائی مدیریت بازار بورس را ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *