آخرین اخبار

حاجی دلیگانی: یکی از اصول تحریف، بزرگ‌نمایی قدرت دشمن است

حاجی دلیگانی: یکی از اصول تحریف، بزرگ‌نمایی قدرت دشمن است نماینده مردم شاهین شهر و میمه وبرخوار درمجلس شورای اسلامی گفت: یکی از اصول تحریف، بزرگ‌نمایی قدرت دشمن و کوچک نمایی قدرت داخلی است. حسینعلی حاجی دلیگانی امروز درمصاحبه با خبرنگارحماسه سازان درشاهین شهر اظهارکرد: تحریف در واقع تلاش می‌کند که نحوه شکست آمریکا به […]

اشتراک گذاری
18 بهمن 1399
کد مطلب : 45393

حاجی دلیگانی:
یکی از اصول تحریف، بزرگ‌نمایی قدرت دشمن است
نماینده مردم شاهین شهر و میمه وبرخوار درمجلس شورای اسلامی گفت: یکی از اصول تحریف، بزرگ‌نمایی قدرت دشمن و کوچک نمایی قدرت داخلی است.
حسینعلی حاجی دلیگانی امروز درمصاحبه با خبرنگارحماسه سازان درشاهین شهر اظهارکرد: تحریف در واقع تلاش می‌کند که نحوه شکست آمریکا به جامعه و خواص تاثیرگذار منتقل نشود اصول دیگرش هم دادن آدرس غلط هم برای شکست دشمن و هم تکمیل پازل دشمن برای شکست ملت ایران است.
نماینده مردم شاهین شهر و میمه وبرخوار درمجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابراین جریان تحریف داخلی به مراتب از جریان خارجی تحریف جرمش بالاتر است، اگر تحریف کنندگان داخلی نباشند، تحریف کنندگان خارجی کاری از پیش نخواهند برد.
وی ادامه داد: یک پروژه تحریف بین الملی پشت مذاکره ایران با آمریکا و برخی کشورهای غربی قراردارد، پروژه ای که ایران را در افکار عمومی به عنوان کشوری که به دنبال بمب هسته ای است معرفی کرد، سپس تحریم‌ها را آغاز و در نهایت با تحریف نیات خود از مذاکرات، عده ای را در داخل برای رفع خیالی تحریم‌ها با خود همراه کرد.
دبیرهیئت رئیسه مجلس اظهارداشت: ده‌ها جمله از مسئولان خارجی درباره ایران درسال های اخیر که روش حل واقعی تحریم ایران را مذاکره و تعلیق برنامه هسته ای معرفی می کردند اما هیچ اتفاقی نیافتاد در واقع نوعی تحریف بودند.
این نماینده ادوار مجلس این نکته راهبردی نهفته در جمله رهبری که «اگر جریان تحریف شکست بخورد، جریان تحریم نیز حتما شکست خواهد خورد» را اشاره و تصریح کرد : جریان تحریف آمریکا را کدخدای عالم و دموکرات‌ها را بهتر از جمهوریخواهان معرفی می‌کند، مشکل اروپا با ایران را اعتمادسازی می‌داند ومشکل اصلی اقتصاد کشور را تحریم اعلام می کند.
وی اضافه کرد: براین اساس این جریان مسیر اصلاح را فقط در مذاکره و پیوند با غرب تعریف می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *