آخرین اخبار

حاجی دلیگانی: دولت برای فرار از پاسخ گویی به مردم ، فضا را غبارآلود می کند

حاجی دلیگانی: دولت برای فرار از پاسخ گویی به مردم ، فضا را غبارآلود می کند نماینده مردم شاهین شهر و میمه وبرخواردرمجلس گفت: دولت برای فرار از پاسخ گویی به مردم هم چون گرانی ها، نرخ بالای تورم و اتفاقاتی که دربازار بورس اتفاق افتاد ، فضا را غبارآلود می کند. حسینعلی حاجی دلیگانی […]

اشتراک گذاری
15 بهمن 1399
کد مطلب : 45345

حاجی دلیگانی:
دولت برای فرار از پاسخ گویی به مردم ، فضا را غبارآلود می کند
نماینده مردم شاهین شهر و میمه وبرخواردرمجلس گفت:
دولت برای فرار از پاسخ گویی به مردم هم چون گرانی ها، نرخ بالای تورم و اتفاقاتی که دربازار بورس اتفاق افتاد ، فضا را غبارآلود می کند.

حسینعلی حاجی دلیگانی امروز درمصاحبه باخبرنگارحماسه سازان درشاهین شهر اظهارکرد: دولت برای فرار از پاسخ گویی به مردم هم چون گرانی ها، نرخ بالای تورم و اتفاقاتی که دربازار بورس اتفاق افتاد ، فضا را غبارآلود می کند.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه وبرخواردرمجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: آن چه که مردم می بینند فرافکنی های دولت درباره بازار بورس است ، دراین بازار به یک باره اتفاقاتی می افتد و ۵۰هزارمیلیارد تومان از جیب مردم برداشته می شود و به جیب افراد خاصی می رود.

حاجی دلیگانی بابیان این که مردم نوع عملکرد دولت را از دلایل گرانی ها و افزایش فشارهای اقتصادی به خود ارزیابی می کنند، اظهارداشت: دولت امسال ۸میلیارد دلار از بانک مرکزی گرفت تا برای خرید کالای مورد نیاز مردم هزینه کند، از این مبلغ ۴.۲میلیارد دلار صرف واردات نهاده های دامی شد که نتیجه آن به جای ارزان شدن قیمت مرغ و گوشت باشد، چندبرابر شدن قیمت ها بوده است!

دبیرهیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: دولت تلاش می کند حواس مردم و نخبگان را از آن چه درحال روی دادن است به مسائل حاشیه ای و دوقطبی های ساختگی منحرف سازد ، وقتی هم برخی از افراد تلاش می کنند واقعیات راببینند بین آن ها دوگانگی ایجاد می کند تا اصل موضوع مخفی بماند.
نماینده مردم شاهین شهر و میمه وبرخواردرمجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت بابیان این جملات که در این شش ماه بگذارید ما کار کنیم» می تواند دلیلی بر دوقطبی سازی و تلقین سناریوی «همه علیه ما هستند» و «نمی‌گذارند کار کنیم» می باشد.

وی این سوال مردم را که چرا شرایط اقتصادی دولت به این نحوشده و کارهای مدیریتی اتفاق نیفتاده است، مطرح کرد ، ناتوانی دولت در اقناع نکردن مردم یکی از اشکالات اساسی ست که درباره دولت دوازدهم وجود دارد.

این نماینده ادوار مجلس از این که برخی از این مسئولان آن چه را که درتریبون هابیان می کنند با سخنانی که در پشت صحنه به زبان می آورند تفاوت دارد، گلایه و ابراز امیدواری کرد: با اجرای طرح شفافیت آرا درمجلس مدیران دولتی هم خودرا درفضای شیشه ای در معرض مردم خواهنددید ومردم متوجه خواهندشد آن چه که رخ داده اما ازچشم آن ها پنهان مانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *