آخرین اخبار

حاجی‌دلیگانی: گرانی‌های اخیر، سیاسی است

حاجی‌دلیگانی: گرانی‌های اخیر، سیاسی است تابناک/ عضو هیات رئیسه مجلس گفت: در نشست امروز اعضای هیات رئیسه با روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس حاضران در مجلس گرانی‌های اخیر در بازار را اقدامی سیاسی دانستند و عنوان کردند که این گرانی‌ها هیچ ربطی به حذف ارز ترجیحی ندارد و حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی مربوط به سال آینده […]

اشتراک گذاری
14 بهمن 1399
کد مطلب : 45320

حاجی‌دلیگانی: گرانی‌های اخیر، سیاسی است
تابناک/ عضو هیات رئیسه مجلس گفت: در نشست امروز اعضای هیات رئیسه با روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس حاضران در مجلس گرانی‌های اخیر در بازار را اقدامی سیاسی دانستند و عنوان کردند که این گرانی‌ها هیچ ربطی به حذف ارز ترجیحی ندارد و حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی مربوط به سال آینده است.

به گزارش تابناک ، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: نشست اعضای هیأت رئیسه با رؤسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس صبح امروز برگزار شد و در این جلسه لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این جلسه حاضران بر این اعتقاد بودند که لایحه بودجه سال ۱۴۰۰، لایحه‌ای کاملا سیاسی است و رد و تأیید این لایحه در مجلس هر کدام تبعات منفی برای کشور به همراه دارد.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: بعضی از حاضران در جلسه بر این اعتقاد بودند که اصلاحات صورت گرفته در لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق کافی نیست و باید اصلاحات بیشتری در این زمینه صورت می‌گرفت.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: همچنین در این جلسه رؤسای کمیسیون‌ها و اعضای هیأت رئیسه با اشاره به گرانی‌های اخیر در بازار، این گرانی‌ها را بلاوجه دانسته و بر این اعتقاد بودند که این گرانی‌ها اقدامی کاملا سیاسی است و هیچ ربطی به حذف ارز ترجیحی ندارد؛ چراکه حذف ارز ترجیحی مربوط به سال آینده است نه سال ۹۹.

وی افزود: در این جلسه اعضا بر این اعتقاد بودند که باید جزئیات لایحه بودجه و همچنین اصلاحاتی که کمیسیون تلفیق در بودجه انجام داده باید به اطلاع مردم برسد تا مردم در جریان جزئیات کار قرار بگیرند.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: در جلسه امروز رئیس مجلس عنوان کرد که اقدامات و حرکت خوبی در کمیسیون تلفیق در بررسی لایحه بودجه و همچنین انتظام بخشی به آن انجام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *