آخرین اخبار

حسینعلی حاجی در سی امین نطق میان دستور:+صوت

✅حسینعلی حاجی طی سی امین نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس شورای اسلامی، مواضع ملی و منطقه‌ای خویش را ارائه خواهد کرد 🔺۱۲ بهمن ۹۹ 🔺پخش از رادیو فرهنگ در صحن علنی صورت گرفت؛ تشکر رئیس مجلس از نمایندگان پیگیر طرح شفافیت آراء رئیس مجلس شورای اسلامی از نمایندگانی که طرح شفافیت آراء […]

اشتراک گذاری
12 بهمن 1399
کد مطلب : 45294


✅حسینعلی حاجی طی سی امین نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس شورای اسلامی، مواضع ملی و منطقه‌ای خویش را ارائه خواهد کرد
🔺۱۲ بهمن ۹۹
🔺پخش از رادیو فرهنگ

در صحن علنی صورت گرفت؛
تشکر رئیس مجلس از نمایندگان پیگیر طرح شفافیت آراء

رئیس مجلس شورای اسلامی از نمایندگانی که طرح شفافیت آراء را پیگیری کردند، تشکر کرد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۲ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی پس از تصویب تقاضای اولویت بررسی طرح شفافیت آراء نمایندگان گفت: از تمام دوستانی که این طرح را پیگیری کردن تقدیر و تشکر می‌کنم خصوصا از آقای حاجی دلیگانی در هیأت رئیسه که وقت جدی برای این مهم گذاشتند.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: ادامه بررسی این موضوع را به جلسات بعد موکول می‌کنیم./

گفتنی است ، مجلس شورای اسلامی با ۱۵۴ رأی موافق، گام بلندی را برای بررسی اولویت دار طرح شفافیت آرای نمایندگان برداشته و آن را تصویب کرد

صوت – در پی موافقت نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اولویت دار شدن طرح شفافیت آرای نمایندگان، دکتر محمد باقر قالیباف از تلاشهای جناب آقای حاجی برای طراحی و پیگیری این طرح تشکر کرد

حسینعلی حاجی در سی امین نطق میان دستور:

♦️ انقلاب اسلامی، سیلی مردمی سیلی خورده از سالها استبداد و استکبار بود

♦️هر مدیری که عزت ملی ایرانیان در مقابل بیگانگان را نادیده بگیرد ، یک شاهزاده است و از مردم سیلی خواهد خورد

حسینعلی حاجی در سی امین نطق میان دستور :
🔺انقلاب اسلامی سیلی مردمی سیلی خورده از سال ها استبداد و استکبار بود که با اتکا به اسلام و خود باوری با دست پر قدرت امام راحل بر صورت آنان نواخت
🔺هر مدیری که عزت ملی ایرانیان در مقابل بیگانگان را نادیده بگیرد خود یک شاهزاده است والبته از مردم سیلی خواهد خورد
🔺از نمایندگان انقلابی مجلس می خواهیم با شفاف کردن مجلس راه را برای رانت خواری، رای خواری و مجلس خواری باندهای قدرت و ثروت ببندند.
🔺ای کاش مذاکرات کمیسیون تلفیق برای مردم پخش می شد تا تفاوت نگاه ها مشخص شده تا بتوانند در انتخابات ریاست جمهوری با شناخت دقیق فرد مطلوب خود را انتخاب کنند.
🔺ضمن تحسین نماینده ای که با عذرخواهی خود یک سیلی نفس اماره و سیلی دیگری به دشمنان نظام و مجلس زد به نیروی انتظامی هشدار می دهم که از عذرخواهی این نماینده عبرت بگیرد و اجازه ندهد مامورانش به هنگام اعمال قانون از چارچوب قانون تجاوز کنند.
🔺برای نظام اسلامی، مردم و قانون فرقی نمی کند که یک نماینده یا یک پلیس از قانون تخلف کند، ناجا باید به خاطر ادبیات غیرقانونی مامورش همچون نماینده مجلس عذرخواهی کند و البته عذرخواهی بزرگتر باید به خاطر حرف های غیرقانونی آن مسئول ناجا باشد که می خواست مجرمین را دست شکسته ببیند همینجا لازم می دانم از خبرنگار ایرنا که نظرات انحرافی آن مسئول را شفاف کرد تشکر کنم.
🔺پرونده های استنکاف رئیس جمهور هم اکنون در حال پیگیری برای اعمال ماده ۲۳۴ در کمیسیون های مجلس است.

حاجی دلیگانی در نطق میان دستور:
راه رانت‌خواری و مجلس‌خواری با شفاف کردن مجلس بسته می شود/ پرونده‌های استنکاف رئیس جمهور از قانون روی میز مجلس
عضو هیات رئیسه مجلس تاکید کرد: از نمایندگان انقلابی مجلس می خواهیم با شفاف کردن مجلس راه را برای رانت خواری، رای خواری و مجلس خواری باندهای قدرت و ثروت ببندند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (یکشنبه ۱۲ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود گفت: انقلاب اسلامی سیلی مردمی سیلی خورده از سال ها استبداد و استکبار بود که با اتکا به اسلام و خود باوری با دست پر قدرت امام راحل بر صورت آنان نواخت، شاه اگر چه با سیلی مردم از کشور اخراج شد اما فرهنگ شاهی هنوز به صورت کامل از ایران نرفته است.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: فرهنگ شاهی یعنی زبونی در مقابل استکبار و قلدری با مردم، هر مدیری که عزت ملی ایرانیان در مقابل بیگانگان را نادیده بگیرد خود یک شاهزاده است والبته از مردم سیلی خواهد خورد و هر مدیری که با قیم مآبی خواست و اراده مردم را لحاظ نکند شاهزاده دیگری است که باز هم سیلی خواهد خورد و کسی نمی تواند در دراز مدت مانع اراده مردم در راه پیشرفت کشور شود.

وی گفت: درباره انقلاب اسلامی و پیشرفت های ناشی از آن سخن بسیار است و فرصت بنده کم، خلاصه همه حرفهایم را در این باره می توانیم در کتاب” صعود ۴۰ ساله ” بخوانید و به همگان توصیه می کنم این کتاب که نتیجه تلاش نسلی است که در پیدایش انقلاب نقش نداشته اند بخوانند.

این نماینده مجلس اظهار داشت: از مهمترین مقدمات ضروری حاکمیت خواست و اراده مردم، شفافیت حکمرانی است که بخشی از این شفافیت در گرو شفافیت در مجلس شورای اسلامی است، از نمایندگان انقلابی مجلس می خواهیم با شفاف کردن مجلس راه را برای رانت خواری، رای خواری و مجلس خواری باندهای قدرت و ثروت ببندند.

حاجی دلیگانی در ادامه نطق میان دستور گفت: این روزها در حالی بودجه کشور در حال گذراندن مراحل تصویب است که کمیسیون تلفیق پس از هفته ها کار طاقت فرسا مصوبه خود را برای بررسی به صحن فرستاده است، تلاش فراوانی شده که رانت های بودجه کاهش یابد. تحقق کامل این امر نیازمند انتخاب دولتی است که به حذف رانت اعتقاد قلبی داشته باشد. ای کاش مذاکرات کمیسیون تلفیق برای مردم پخش می شد تا تفاوت نگاه ها مشخص شده تا بتوانند در انتخابات ریاست جمهوری با شناخت دقیق فرد مطلوب خود را انتخاب کنند.

ناجا اجازه ندهد مامورانش از چارچوب قانون خارج شوند

وی بیان کرد: تجربه یک شفافیت در هفته های اخیر نشان داد که چگونه راه بر سیلی های مدیران و کارمندان و ماموران بر اقشار مختلف مردم با شفافیت بسته می شود. ضمن تحسین نماینده ای که با عذرخواهی خود یک سیلی نفس اماره و سیلی دیگری به دشمنان نظام و مجلس زد به نیروی انتظامی هشدار می دهم که از عذرخواهی این نماینده عبرت بگیرد و اجازه ندهد مامورانش به هنگام اعمال قانون از چارچوب قانون تجاوز کنند.

این نماینده مجلس عنوان کرد: برای نظام اسلامی، مردم و قانون فرقی نمی کند که یک نماینده یا یک پلیس از قانون تخلف کند، ناجا باید به خاطر ادبیات غیرقانونی مامورش همچون نماینده مجلس عذرخواهی کند و البته عذرخواهی بزرگتر باید به خاطر حرف های غیرقانونی آن مسئول ناجا باشد که می خواست مجرمین را دست شکسته ببیند همینجا لازم می دانم از خبرنگار ایرنا که نظرات انحرافی آن مسئول را شفاف کرد تشکر کنم.

پرونده های استنکاف رئیس جمهور از قانون روی میز مجلس

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: بنده امیدوارم رسانه ها و دادگاه ها در آینده نزدیک یقه همه متخلفان و مستنکفان از اجرای قانون را بگیرند و نگذارند قانون شکنی آنچنان سکه رایج شود که رئیس جمهور کشور صدها قانون را ابلاغ نکند ۱۰۰ ها آیین نامه را در وقت مقرر ننویسد و هزاران حکم قانونی را اجرا نکند. البته پرونده های استنکاف رئیس جمهور هم اکنون در حال پیگیری برای اعمال ماده ۲۳۴ در کمیسیون های مجلس است./

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *