آخرین اخبار

جمهوری اسلامی تحقق آرزوی “مامی توانیم” را به ملت ایران هدیه داد

حاجی دلیگانی: جمهوری اسلامی تحقق آرزوی “مامی توانیم” را به ملت ایران هدیه داد نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی تحقق آرزوی “مامی توانیم” را به ملت ایران هدیه دادوبه برکت این توانمندی جوانان متخصص توانست ۴۲سال زیرفشارهای آمریکا مقاومت کند و هرروز قدرت مندتر از دیروز […]

اشتراک گذاری
12 بهمن 1399
کد مطلب : 45292

حاجی دلیگانی:
جمهوری اسلامی تحقق آرزوی “مامی توانیم” را به ملت ایران هدیه داد
نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی تحقق آرزوی “مامی توانیم” را به ملت ایران هدیه دادوبه برکت این توانمندی جوانان متخصص توانست ۴۲سال زیرفشارهای آمریکا مقاومت کند و هرروز قدرت مندتر از دیروز شود.
حسینعلی حاجی دلیگانی امروز درمصاحبه باخبرنگارحماسه سازان درشاهین شهر اظهارکرد: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی جوانان مخترع داشتیم که محصولات مختلفی را تولید می کردند اما رژیم پهلوی نتنها از این جوانان حمایت نمی کردند که آنان را نیز تحت فشار و حتی حذف فیزیکی هم قرار می دادند.
نماینده مردم شاهین شهر و میمه وبرخوار درمجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: پس از پیروز انقلاب اسلامی درسال ۵۷ بود که جوانان فرصت واقعی یافتند خلاقیت های خودرا برای پیشرفت و سربلندی کشورمان آزادانه نشان دهند و دست آوردهای عظیمی را درحوزه های صنعتی، کشاورزی و دفاعی به دست بیاورند.
وی اظهارداشت: درگذشته اگر قطعه هواپیمایی به تعمیر و بازسازی نیازداشت، مهندسان ایرانی اجاز تعمیر آن رانداشتند، این قطعات می بایست باز می شد و به شرکت آمریکایی ارسال، تعمیر یا تعویض می شد ؛ اما الان شاهد هستیم درصنایع هواپیماسازی هسا شاهین شهر، هواپیمای نظامی و غیرنظامی به طور کامل تولید و قطعات پیچیده صنعت هوایی ساخته شده به دست متخصصان ایران به شرکت های داخلی تحویل می شود.
دبیرهیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران به برکت خون شهدای انقلای اسلامی ، رهبری بنیان گذارفقید انقلاب اسلامی(حضرت امام خمینی ره) و رهبری معظم انقلاب، ۴۲ساله شد و ۷رئیس جمهورآمریکا که بیشترین جنایت ها را درحق ملت ایران کردند گم و گورشدند ؛ دراین ۴۲ سال جمهوری اسلامی ایران هرروز قوی تر و آمریکا هرروز ضعیف ترشده است، به واقع این ایران بوده که ۴۲ سال به حیثیت و اعتباربین المللی آمریکا ضربه زده است.
وی تصریح کرد که تاریخ انقلاب اسلامی نشان می‌دهد دشمنی آمریکا با ایران رویه ثابت همه رؤسای‌جمهور آمریکا بوده است و در هیچ دوره‌ای آمریکا از اصل دشمنی با ملت ایران صرف نظر نکرده است. البته این دشمنی‌ها مانع بسط قدرت ایران نشده و رؤسای‌جمهور آمریکا با شکست‌ها و رسوایی‌های متعددی در مقابله با ایران مواجه شده‌اند.
نماینده مردم شاهین شهر و میمه وبرخوار این نکته راهم یادآوری کرد که آمریکا امروز دچار ضعف حیثیت ابرقدرتی در همه دنیاست. در عراق و سوریه و افغانستان و لبنان و فلسطین و یمن و اوکراین و پاکستان شکست خورده است. رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد ما در منطقه غرب آسیا ۷‌ تریلیون دلار خرج کردیم و چیزی دستمان نیامد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *