آخرین اخبار

افتتاح مدرسه ۹ کلاسه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شاهین شهر

در آیینی با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، مدرسه ۹ کلاسه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در مسکن مهر شاهین شهر افتتاح شد. به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز اصفهان؛ این مدرسه در فضای بیش از سه هزار متر مربع مساحت و هزار و ۱۷۶ متر […]

اشتراک گذاری
11 بهمن 1399
کد مطلب : 45277

در آیینی با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، مدرسه ۹ کلاسه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در مسکن مهر شاهین شهر افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز اصفهان؛ این مدرسه در فضای بیش از سه هزار متر مربع مساحت و هزار و ۱۷۶ متر مربع زیر بنا در دو طبقه با مشارکت یک سوم راه و شهرسازی و دو سوم نوسازی مدارس با هزینه بیش از ۳۰ میلیارد ریالی ساخته و زمین آن از اراضی ملی تامین شده است.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در این آیین از تلاش آقای حاجی برای حذف هزینه‌های اتصال مدارس خیرساز به آب، برق و گاز در کشور قدردانی کرد و گفت: امسال هم با پیگیری این نماینده، برای تکمیل مدارس نیمه کاره در مسکن مهر، ۲۰ میلیارد ریال به اعتبارات نوسازی در سال ۱۴۰۰ اضافه شده است.

مهرالله رخشانی مهر افزود: سال آینده، تمامی مدارس مشارکتی که خیر به تعهد خود عمل کرده باشد، با تامین هزینه نوسازی مدارس تکمیل می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *