آخرین اخبار

مصوبه مهم کمیسیون تلفیق برای محرومیت‌زدایی

عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با آنا خبر داد؛ مصوبه مهم کمیسیون تلفیق برای محرومیت‌زدایی/ ٣٢ هزار میلیارد تومان برای تولید و اشتغال لحاظ شد عضو هیئت رئیسه مجلس از اختصاص و توزیع ٣٢ هزار میلیارد تومان برای امر تولید و اشتغال از محل درآمدهای تبصره ١۴ به صورت استانی خبر داد. حسینعلی حاجی‌دلیگانی […]

اشتراک گذاری
05 بهمن 1399
کد مطلب : 45192

عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با آنا خبر داد؛
مصوبه مهم کمیسیون تلفیق برای محرومیت‌زدایی/ ٣٢ هزار میلیارد تومان برای تولید و اشتغال لحاظ شد
عضو هیئت رئیسه مجلس از اختصاص و توزیع ٣٢ هزار میلیارد تومان برای امر تولید و اشتغال از محل درآمدهای تبصره ١۴ به صورت استانی خبر داد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفتگو با خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی خبرگزاری آنا، با اشاره به جزئیات جلسه روز شنبه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ١۴٠٠ کل کشور، گفت: در این جلسه با پیشنهاد ابراهیم عزیزی، نماینده مردم کرمانشاه مبنی بر اختصاص ٣٢ هزار میلیارد تومان برای امر تولید و اشتغال از محل درآمدهای تبصره ١۴ به صورت استانی موافقت شد.

وی ادامه داد: همچنین در این جلسه موافقت شد تا ١٨ هزار میلیارد تومان نیز برای محرومیت‌زدایی به استان‌های مختلف کشور اختصاص داده شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه اختصاص منابع در نظر گرفته شده برای محرومیت‌زدایی براساس جدولی مستقیماً تحویل استان‌ها خواهد شد تا به این ترتیب سازمان برنامه نتواند دخالتی در امور داشته باشد، تصریح کرد: نگاه طراحان و رأی‌دهندگان این است که در هر استانی نقاط محروم دیده شده و دو نفر از نمایندگان در هر استان نیز بر تخصیص منابع نظارت کنند.

وی ادامه داد: طبق مصوبه کمیسیون تلفیق وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان برنامه مکلف شده‌اند تا کسانی را که یارانه آن‌ها به هر دلیلی قطع شده، مجدداً برقرار کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *