آخرین اخبار

منابع درآمدی بودجه در کمیسیون تلفیق ۱۲۵ هزار میلیارد افزایش یافت

حسینعلی حاجی‌دلیگانی، نماینده شاهین‌شهرومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی: منابع درآمدی بودجه در کمیسیون تلفیق ۱۲۵ هزار میلیارد افزایش یافت فارس/ عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰ با بیان اینکه کار بررسی لایحه بودجه در این کمیسیون در هفته جاری به پایان می رسد، گفت: در بررسی انجام شده لایحه بودجه با کمیسیون تلفیق ۱۲۵ […]

اشتراک گذاری
01 بهمن 1399
کد مطلب : 45124

حسینعلی حاجی‌دلیگانی، نماینده شاهین‌شهرومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی:
منابع درآمدی بودجه در کمیسیون تلفیق ۱۲۵ هزار میلیارد افزایش یافت
فارس/ عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰ با بیان اینکه کار بررسی لایحه بودجه در این کمیسیون در هفته جاری به پایان می رسد، گفت: در بررسی انجام شده لایحه بودجه با کمیسیون تلفیق ۱۲۵ هزار میلیارد تومان به منابع درآمدی دولت افزایش یافته است.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: کار بررسی لایحه بودجه چهارشنبه هفته جاری در کمیسیون تلفیق به پایان خواهد رسید.
وی با بیان اینکه مجلس هفته آینده جلسه علنی نخواهد داشت، افزود: هفته آینده نمایندگان فرصت دارند تا پیشنهادات خود را برای طرح در صحن علنی به مجلس ارائه کنند.
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: پس از تعطیلات یک هفته ای جلسات صحن مجلس در هفته آینده کار بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ در صحن علنی مجلس از روز یکشنبه ۱۲ بهمن ماه آغاز خواهد شد.
حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: در بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ در کمیسیون تلفیق کمتر از ۳۰ درصد لایحه بودجه دچار تغییر شده است.
وی افزود: در بررسی های انجام شده در کمیسیون تلفیق و شفاف سازی های صورت گرفته منابع جدید درآمدی برای دولت در سال آینده ایجاد شده است.
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: بر این اساس تا کنون ۱۲۵ هزار میلیارد تومان منابع درآمدی جدید بر اثر شفاف سازی ها در روند بررسی بودجه در کمیسیون تلفیق برای دولت ایجاد شده و این در حالی است که رسیدگی به سه تبصره مهم دیگر هنوز در دستور کار است و می تواند رسیدگی دقیق به آنها منابع درآمدی دولت را باز هم افزایش دهد که از جمله آن می توان به تبصره ۱۴ (تبصره مربوط به هدفمندی یارانه ها) اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *