آخرین اخبار

مصوبه کمیسیون تلفیق برای اضافه شدن شاخص تربیت‌‌بدنی به توسعه مناطق محروم

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰ گفت: با مصوبه اعضای کمیسیون تلفیق شاخص ورزش و تربیت‌بدنی به شاخص‌های توسعه مناطق محروم اضافه شد. حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهرو میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امروز کمیسیون سال ۱۴۰۰ گفت: در جلسه امروز […]

اشتراک گذاری
24 دی 1399
کد مطلب : 45010

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰ گفت: با مصوبه اعضای کمیسیون تلفیق شاخص ورزش و تربیت‌بدنی به شاخص‌های توسعه مناطق محروم اضافه شد.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهرو میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امروز کمیسیون سال ۱۴۰۰ گفت: در جلسه امروز اعضای کمیسیون مصوب کردند تا شاخص ورزش و تربیت‌بدنی به شاخص‌های مربوط به محرومیت‌زدایی در مناطق کمتر توسعه یافته اضافه شود.

وی افزود: تا پیش از این شاخص بهداشت، راه و …جزو شاخص‌هایی برای رفع محرومیت از مناطق کمتر توسعه یافته بود و اعتبارات به ارتقای این شاخص‌ها تخصیص می‌یافت که با مصوبه امروز کمیسیون شاخص تربیت‌بدنی و ورزش نیز مشمول تخصیص این اعتبارات خواهد شد.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: علاوه براین براساس مصوبه امروز کمیسیون تمام دانشجویان اعم از دانشجویان دانشگاه‌ دولتی و آزاد می‌توانند از وام‌های صندوق رفاه دانشجویی برخوردار شوند.

به گزارش فارس، مصوبات کمیسیون تلفیق پس از تصویب در صحن علنی مجلس و تأیید شورای نگهبان به قانون تبدیل شده و برای اجرا ابلاغ خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *