آخرین اخبار

اظهارات اخیر پامپئو از روی ضعف و درماندگی وی در مقابل ایران است

حاجی دلیگانی: اظهارات اخیر پامپئو از روی ضعف و درماندگی وی در مقابل ایران است نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی گفت: اتهام زنی‌های اخیر پامپئو وزیر خارجه رژیم آمریکا نشان‌دهنده ضعف و درماندگی و سرپوش گذاشتن برشکست های شان در منطقه غرب آسیا دارد. حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در گفت‌وگو […]

اشتراک گذاری
24 دی 1399
کد مطلب : 44993

حاجی دلیگانی:
اظهارات اخیر پامپئو از روی ضعف و درماندگی وی در مقابل ایران است
نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی گفت: اتهام زنی‌های اخیر پامپئو وزیر خارجه رژیم آمریکا نشان‌دهنده ضعف و درماندگی و سرپوش گذاشتن برشکست های شان در منطقه غرب آسیا دارد.
حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار حماسه سازان در شاهین‌شهر اظهار کرد: اتهام زنی‌های اخیر پامپئووزیرخارجه رژیم آمریکا نشان‌دهنده ضعف و درماندگی و سرپوش گذاشتن برشکست های شان در منطقه غرب آسیا دارد.
نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دولت‌های وقت آمریکا بیش از ۷تریلیون دلار در دهه اخیر در غرب آسیا هزینه کردند تا جبهه مقاومت را شکست دهند و کشورهای منطقه را هم تجزیه کنند؛ اما نقشه‌های این رژیم به علت پایداری‌های جمهوری اسلامی ایران ، جبهه مقاومت و جان‌فشانی‌های سرداران رشیدی هم چون سردار شهید حاج قاسم سلیمانی شکست خورد.
وی این‌گونه اتهام زنی‌های پوچ و بی‌اساس را فقط دادن خوراک رسانه‌ای چندروزه به رسانه‌های معاند ضد کشورمان، انحراف عمومی افکار عمومی آمریکا از افتضاح انتخابات اخیر ریاست جمهوری و حوادث روزهای اخیر در این کشور بیان کرد.
دبیر هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این‌گونه اتهام زنی‌ها تا مدتی به آن‌ها فرصت می‌دهد از فشارافکارعمومی به علت عملکرد ضعیف و خسارت‌بارشان رها بشوند و از پاسخ‌گویی به این کارنامه پر از شکست فرار کنند.
وی اظهار داشت: رژیم آمریکا پدیدآورنده سازمان تروریستی القاعده و حامی آن‌ها درگذشته و حال بوده است ؛ این سازمان با پول‌های رژیم آل سعود و آموزش و سازمان‌دهی سازمان‌های جاسوسی و آدم کش آمریکا حمایت و پشتیبانی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *