آخرین اخبار

مصوبه کمیسیون تلفیق برای تکمیل پروژه‌های محرومیت‌زدایی توسط بسیج

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز عصر کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ گفت: اعضای کمیسیون تلفیق با مصوبه امروز خود به سازمان بسیج مستضعفین اجازه دادند تا با تصویب شورای برنامه ریزی استان نسبت به […]

اشتراک گذاری
23 دی 1399
کد مطلب : 44990

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز عصر کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ گفت: اعضای کمیسیون تلفیق با مصوبه امروز خود به سازمان بسیج مستضعفین اجازه دادند تا با تصویب شورای برنامه ریزی استان نسبت به تکمیل پروژه‌های محرومیت‌زدایی اقدام کند.

وی افزود: علاوه بر این اعضای کمیسیون در مصوبه دیگر خود به سازمان انتقال خون اجازه دادند تا درآمدهای سازمان انتقال خون در همین سازمان هزینه شود.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در جلسه امروز کمیسیون تلفیق، تصویب شد که وزارت نیرو در مواردی که به خاطر عدم انجام تعهدات و یا ایجاد ممانعت در حوزه کشاورزی باعث جلوگیری از انجام کشت شده، از محل درآمدهای خود باید ما به ازای درآمد سلب‌شده را به کشاورز پرداخت کند.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: همچنین بر اساس مصوبه امروز کمیسیون تلفیق، بخش‌هایی که از معافیت مالیاتی و گمرکی برخوردار هستند، معافیت آنها به معنای صفر درصد است و اگرچه مالیات و عوارض گمرکی پرداخت نمی‌کنند اما باید با هدف شفافیت، گزارش مالی خود را به سازمان‌ها و نهادهای مربوطه ارائه کنند.

به گزارش فارس، مصوبات کمیسیون تلفیق پس از تصویب در صحن علنی مجلس و تأیید شورای نگهبان به قانون تبدیل شده و برای اجرا ابلاغ خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *