آخرین اخبار

تعادل و انسجام در لایحه بودجه وجود ندارد

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی: تعادل و انسجام در لایحه بودجه وجود ندارد به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسینعلی حاجی دلیگانی گفت: لایحه بودجه با یک سری اصلاحاتی در حال تصویب شدن است که اگر قبلاً در قالب اصلاح ساختار بودجه انجام می‌شد، طبیعتاً هماهنگی و تعادل و انسجام در بودجه بیشتر […]

اشتراک گذاری
21 دی 1399
کد مطلب : 44933

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی:
تعادل و انسجام در لایحه بودجه وجود ندارد
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسینعلی حاجی دلیگانی گفت: لایحه بودجه با یک سری اصلاحاتی در حال تصویب شدن است که اگر قبلاً در قالب اصلاح ساختار بودجه انجام می‌شد، طبیعتاً هماهنگی و تعادل و انسجام در بودجه بیشتر می‌شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسینعلی حاجی دلیگانی، عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم در گفت‌وگو با شبکه خبری تهران نیوز، اظهار داشت: من و ۱۸ نفر دیگر از همکاران به کلیات لایحه بودجه ۱۴۰۰ در کمیسیون تلفیق رأی نداده‌ایم و در مقابل ۲۳ نفر به این لایحه رأی داده‌اند. بنده و آن ۱۸ نفر از همکاران معتقد هستیم که لایحه بودجه به خاطر ایراداتش باید به دولت بازگردانده شود تا خود دولت آن را اصلاح کند، به خصوص آن قسمتی که در خصوص برداشت از صندوق توسعه ملی باید اصلاح شود.

وی افزود: رأی‌دهندگان به کلیات لایحه بودجه برخلاف نظر ما، باور دارند که این لایحه باید در کمیسیون تلفیق اصلاح شود، اما ما معتقد هستیم که دولت باید این لایحه را اصلاح و دوباره به مجلس ارائه دهد.

نماینده مردم شاهین‌شهر ومیمه وبرخوار در مجلس یازدهم با بیان اینکه الان حرف از اصلاح ساختار بودجه جایگاه واقعی خود را ندارد، یادآور شد: دولت باید پیش از تقدیم لایحه بودجه به مجلس، با هم‌فکری و همکاری نمایندگان ساختار بودجه را اصلاح می‌کرد نه الان که دو ماه به پایان سال باقی مانده و فرصت کافی هم برای اصلاح ساختار بودجه وجود ندارد.

حاجی دلیگانی بیان کرد: لایحه بودجه با یک سری اصلاحاتی در حال تصویب شدن است که اگر قبلاً در قالب اصلاح ساختار بودجه انجام می‌شد، طبیعتاً هماهنگی و تعادل و انسجام در بودجه بیشتر می‌شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *