آخرین اخبار

مصوبه کمیسیون تلفیق برای افزایش ۳ برابری تعرفه واردات سیگار خارجی

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰ گفت: در جلسه امروز، اعضای کمیسیون مصوب کردند که تعرفه واردات سیگار خارجی به کشور افزایش ۳ برابری داشته باشد. وی افزود: در سال ۹۹ درآمد […]

اشتراک گذاری
16 دی 1399
کد مطلب : 44847

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰ گفت: در جلسه امروز، اعضای کمیسیون مصوب کردند که تعرفه واردات سیگار خارجی به کشور افزایش ۳ برابری داشته باشد.

وی افزود: در سال ۹۹ درآمد مربوط به تعرفه واردات سیگار خارجی ۲.۳ هزار میلیارد تومان است که این میزان در سال ۱۴۰۰ به ۷ هزار میلیارد تومان می‌رسد.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ اظهار داشت: ‌همچنین اعضای کمیسیون با مصوبه امروز خود، همه پزشکان و دامپزشکان و وکلا را مکلف به استفاده از کارتخوان در محل کار خود کردند.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: براساس این مصوبه همه پزشکانی که پروانه کار از وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی و دامپزشکانی که دارای پروانه کار از سازمان دامپزشکی و سازمان نظام دامپزشکی و وکلایی که دارای پروانه کار از کانون وکلا هستند، مکلف به استفاده از کارتخوان در محل کار خود هستند.

وی افزود: علاوه بر این اعضای کمیسیون تلفیق با مصوبه امروز خود ۲ هزار میلیارد تومان درآمد از محل اجرای قانون مالیات بر خانه‌های خالی برای دولت در سال ۱۴۰۰ پیش‌بینی کرده‌اند.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: همچنین اعضای کمیسیون تلفیق مصوب کردند که ۲ هزار میلیارد تومان از اپراتورهای اینترنتی از محل سود فروش اینترنت و نه افزایش قیمت به آن از این اپراتورها دریافت شود و این ۲ هزار میلیارد تومان برای ساخت محتواهای آموزشی متناسب با فرهنگ ایران اسلامی به مصرف برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *