آخرین اخبار

تامین اعتبار برای پروژه‌های آبرسانی اولویت تنها نماینده اصفهان در بودجه ۱۴۰۰

در گفت‌وگو با بازار تاکید شد؛ تامین اعتبار برای پروژه‌های آبرسانی اولویت تنها نماینده اصفهان در بودجه ۱۴۰۰ اصفهان- حاجی دلیگانی، عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: تامین منابع مالی مورد نیاز برای بهره برداری از پروژه‌های آبرسانی به اصفهان به ویژه پروژه بهشت آباد و سامانه دوم آبرسانی در اولویت بودجه ۱۴۰۰ است. حسینعلی حاجی […]

اشتراک گذاری
07 دی 1399
کد مطلب : 44700

در گفت‌وگو با بازار تاکید شد؛
تامین اعتبار برای پروژه‌های آبرسانی اولویت تنها نماینده اصفهان در بودجه ۱۴۰۰
اصفهان- حاجی دلیگانی، عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: تامین منابع مالی مورد نیاز برای بهره برداری از پروژه‌های آبرسانی به اصفهان به ویژه پروژه بهشت آباد و سامانه دوم آبرسانی در اولویت بودجه ۱۴۰۰ است.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار بازار در خصوص اصلاحات کلی بودجه سال ۱۴۰۰ دولت و تاثیر آن در بودجه استان اصفهان، اظهار داشت: بیشتر اصلاحاتی که پیرامون بودجه مطرح شده به ویژه در خصوص منابع درآمد بودجه‌ای در سطح کلان است و کمتر در بودجه‌های منطقه‌ای تاثیرگذار است.

وی با بیان اینکه نمایندگان استان اصفهان بند به بند بودجه را رصد می‌کنند و در همه جلسات حضور دارند، ادامه داد: همه موضوعات را مورد توجه داشت و چنانچه در موردی کوتاهی در ایفای حقوق مردم اصفهان صورت گیرد، اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عمده توجه ما در تخصیص بودجه برای استان اصفهان در زمینه تامین منابع مالی مورد نیاز برای اجرای تامین منابع آبی است، ابراز داشت: موضوع بهره‌برداری از طرح انتقال آب بهشت آباد و همچنین سامانه دوم آبرسانی به شهر اصفهان در این زمینه بیش از دیگر پروژه‌ها مورد توجه قرار دارد.

وی گفت: تامین منابع ملی برای اجرای پروژه‌هایی مانند قطار سریع السیر اصفهان – تهران نیز از دیگر موضوعات مورد توجه در بودجه ملی سال ۱۴۰۰ استان اصفهان است.

حاجی دلیگانی در ادامه با اشاره به برخی از انتقادات نمایندگان مجلس به بودجه ۱۴۰۰ دولت اظهار داشت: از جمله اشکالاتی که در این بودجه ذکر شده پیش فروش نفت است که برای نمایندگان قابل قبول نیست؛ همچنین برخی موارد مشاهده شده در بودجه مغایر با سیاست‌های کلان اقتصادی و بودجه نویسی است و با اصول و اهداف برنامه ششم نیز تطابق ندارد.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه احتمالا کلیات بودجه توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب می‌شود، اضافه کرد: جزئیات بودجه مورد نقد است که در کمیسیون‌های تخصصی و کمیسیون تلفیق در دست بررسی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *