آخرین اخبار

عضو هیات رئیسه مجلس: فعالیت‌های مجلس در بعد نظارتی بیش از ۹۰ درصد افزایش یافت

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: فعالیت‌ها و اقدامات مجلس یازدهم نسبت به دوره قبل بین ۹۰ تا ۱۶۰ درصد افزایش یافته است. حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهرو میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: اقدامات مجلس یازدهم در حوزه نظارتی نسبت به دوره قبل بین […]

اشتراک گذاری
30 آذر 1399
کد مطلب : 44592

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: فعالیت‌ها و اقدامات مجلس یازدهم نسبت به دوره قبل بین ۹۰ تا ۱۶۰ درصد افزایش یافته است.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهرو میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: اقدامات مجلس یازدهم در حوزه نظارتی نسبت به دوره قبل بین ۹۰ تا ۱۶۰ درصد افزایش یافته است.

وی افزود: مجلس یازدهم به دنبال آن است تا بعد نظارتی مجلس را تقویت کند و در این راستا کاملا جدی است.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: مجلس یازدهم پس از گذشت چند ماه از کارش به یک پختگی رسیده و اقدامات تقنینی و نظارتی آن به تدریج در حال ثمر دادن است.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: یکی از قوانین مصوب مجلس که امروز شاهد اجرای آن هستیم، قانون حمایت معیشتی است که امروز شاهد اجرا و ثمر دادن آن هستیم.

وی افزود: مجلس همچنین مصوبه مهم دیگری را در باره اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران داشته که در هفته‌ها و ماه‌های پیش رو ان‌شاءالله ثمرات آن را نیز خواهیم دید.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: همان طور که گفتم مجلس یازدهم در حوزه نظارت نیز کاملا جدی است و این مسائل را با جدیت تمام مورد پیگیری قرار می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *