آخرین اخبار

تذکر به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به خاطر ضرورت نظارت بر محتوای اینستاگرام

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس به وزیر ارشاد ضرورت نظارت بر محتوای اینستاگرام و جلوگیری بی‌بندوباری را متذکر شد. به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی به سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضرورت […]

اشتراک گذاری
29 آذر 1399
کد مطلب : 44583

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس به وزیر ارشاد ضرورت نظارت بر محتوای اینستاگرام و جلوگیری بی‌بندوباری را متذکر شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی به سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضرورت نظارت بر محتوای اینستاگرام و جلوگیری از اشاعه بی بندوباری را متذکر شد.

متن کامل تذکر نماینده شاهین شهر و میمه و برخوار به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شرح زیر است:

خلاصه تذکر:

ضرورت نظارت بر محتوای فرهنگی و آموزشی اینستاگرام و جلوگیری از اشاعه بی بندو باری و آموزش‌های مصرف مواد مخدر از طریق فضای مجازی و صفحه اینستاگرام

متن تذکر: جناب آقای وزیر

خبری از سوی روزنامه آفتاب با عنوان پدر بی وجدان با موضوع ماجرای استعمال مواد مخدر به فرزند در اینستاگرام اشاره به یکی از تلخ‌ترین و غم‌انگیزترین فیلم‌های قرن دارد. فیلمی که در آن پدر، دختر خردسال را به مسلخ نابودی و مرگ می‌برد و این پدر بی وجدان چگونگی مصرف مخدر را به کودک ۵ ساله‌اش آموزش می‌دهد.

لذا از آنجایی که فضای مجازی آغشته از این گونه پلشتی‌ها و زشتی‌هاست ضرورت دارد جهت امن سازی فضای مجازی و مصونیت کودکان و نوجوانان این سرزمین اقدامی اساسی از طرف آن وزارتخانه که از وظایف و مسئولیت‌های روشن جنابعالی است صورت پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *