آخرین اخبار

پرداخت مستمری به شاغلان فاقد بیمه آسیب‌دیده از کرونا از محل هدفمندی یارانه‌ها

عضو هیأت‌رئیسه مجلس گفت: افراد شاغل فاقد بیمه‌ای که شغل آنها بر اثر شیوع بیماری کرونا آسیب دیده، از محل درآمدهای حاصل از هدفمندی یارانه‌ها مستمری دریافت می‌کنند. حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: افرادی شاغل اما فاقد بیمه‌ای […]

اشتراک گذاری
29 آذر 1399
کد مطلب : 44579

عضو هیأت‌رئیسه مجلس گفت: افراد شاغل فاقد بیمه‌ای که شغل آنها بر اثر شیوع بیماری کرونا آسیب دیده، از محل درآمدهای حاصل از هدفمندی یارانه‌ها مستمری دریافت می‌کنند.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: افرادی شاغل اما فاقد بیمه‌ای که شغل آنها بر اثر شیوع بیماری کرونا دچار آسیب شده از محل درآمدهای حاصل از هدفمندی یارانه‌ها و از طریق صندوق بیمه تأمین اجتماعی مستمری دریافت می‌کنند.

وی افزود: این افراد پس از دریافت این مستمری تحت پوشش بیمه‌ای تأمین اجتماعی قرار می‌گیرند و با پرداخت حق بیمه خود از خدمات درمانی و بازنشستگی این بیمه برخوردار خواهند شد.

عضو هیأت‌رئیسه مجلس اظهار داشت: همه مردم ایران طبق قانون اساسی باید تحت پوشش بیمه قرار بگیرند و ما از این مسأله که در بالا در رابطه با آن توضیح دادم و تحت پوشش بیمه قرار گرفتن این افراد استقبال می‌کنیم.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: همه مردم ایران باید تحت پوشش بیمه قرار گیرند و باید زمینه برای این کار در کشور فراهم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *