آخرین اخبار

تذکر به حاجی میرزایی برای رسیدگی به وضعیت حقوقی سرایداران مدارس

تذکر به حاجی میرزایی برای رسیدگی به وضعیت حقوقی سرایداران مدارس فارس/ نماینده مردم شاهین شهر ومیمه وبرخوار در تذکری به وزیر آموزش و پرورش خواستار رسیدگی به وضعیت حقوقی و معیشتی خدمتگزاران و سرایداران مدارس شد. به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای […]

اشتراک گذاری
23 آذر 1399
کد مطلب : 44494

تذکر به حاجی میرزایی برای رسیدگی به وضعیت حقوقی سرایداران مدارس
فارس/ نماینده مردم شاهین شهر ومیمه وبرخوار در تذکری به وزیر آموزش و پرورش خواستار رسیدگی به وضعیت حقوقی و معیشتی خدمتگزاران و سرایداران مدارس شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی در تذکری به محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش خواستار رسیدگی به وضعیت حقوقی و معیشتی خدمتگزاران و سرایداران مدارس شد.
متن کامل نماینده شاهین شهر ومیمه وبرخوار به وزیر آموزش و پرورش به شرح زیر است:
خلاصه تذکر: لزوم رسیدگی به وضعیت حقوقی و معیشتی خدمتگزاران و سرایداران مدارس

متن تذکر:

جناب آقای وزیر!

مظلوم‌ترین قشر فرهنگیان کشور، خدمتگزاران و سرایدارانی هستند که فضای آموزشی را آماده بهره برداری معلمین و دانش آموزان می‌نمایند که علیرغم زحمات زیاد از مزایای مناسبی برخوردار نیستند و بعضا مشاهده شده که برخی از خدمتگزاران و سرایداران به اجبار در دو شیفت کاری به‌کارگیری می‌شوند، ولی حق الزحمه آنان به طور کامل پرداخت نمی‌شود. لذا جهت تحقق عدالت اجتماعی و رفع تبعیض ضرورت دارد به وضعیت حقوقی و معیشتی آنان رسیدگی شود و رضایت آنان در کارهای غیر موظف حاصل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *