آخرین اخبار

طرح ۲ فوریتی رفع تحریم‌ها در مجلس بررسی می‌شود

طرح ۲ فوریتی رفع تحریم‌ها در مجلس بررسی می‌شود تسنیم/ عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: طرح دو فوریتی اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها با هدف مقرر کردن اولتیماتوم برای کشورهای غربی و توسعه صنعت هسته‌ای کشور در جلسه فوق‌العاده مجلس بررسی می‌شود. به گزارش تسنیم؛ حاجی دلیگانی با اشاره به وظایف مجلس شورای […]

اشتراک گذاری
11 آذر 1399
کد مطلب : 44336

طرح ۲ فوریتی رفع تحریم‌ها در مجلس بررسی می‌شود
تسنیم/ عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: طرح دو فوریتی اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها با هدف مقرر کردن اولتیماتوم برای کشورهای غربی و توسعه صنعت هسته‌ای کشور در جلسه فوق‌العاده مجلس بررسی می‌شود.

به گزارش تسنیم؛ حاجی دلیگانی با اشاره به وظایف مجلس شورای اسلامی در خصوص ترور دانشمندان اظهار داشت: مباحث زیادی روز چهارشنبه به صورت غیر علنی و بعد از آن علنی در این باره شده است که منجر به طرح یک فوریتی تجدید شود و تبدیل به دو فوریتی شد.
وی تصریح کرد: دیروز در سه نوبت در کمیسیون امنیت ملی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و فردا نیز در دستور کار فوق‌العاده صحن علنی مجلس قرار داده شده تا بتوانند بررسی کنند.
عضو هئیت رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: مجلس شورای اسلامی با این طرح به دنبال این است که به نحوی عمل کنند که یک اولتیماتوم برای کشورهای غربی برای رفع تحریم‌ها قرار داده شود و توسعه آنچه که حق مردم ایران در صنعت هسته‌ای ایران است محقق شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *