آخرین اخبار

دولتمردان در جایگاه تصمیم گیری برای نمایندگان مجلس نیستند

عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اظهارات دولتمردان در خصوص مصوبه لغو اقدام راهبردی در مقابله با تحریم‌ها پذیرفتنی نیست. حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به مخالفت دولتمردان با مصوبه طرح اقدام راهبردی با لغو تحریم‌ها اشاره کرد و گفت: اظهارات دولتمردان در خصوص مصوبه مجلس شورای اسلامی تداخل […]

اشتراک گذاری
11 آذر 1399
کد مطلب : 44326
عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اظهارات دولتمردان در خصوص مصوبه لغو اقدام راهبردی در مقابله با تحریم‌ها پذیرفتنی نیست.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به مخالفت دولتمردان با مصوبه طرح اقدام راهبردی با لغو تحریم‌ها اشاره کرد و گفت: اظهارات دولتمردان در خصوص مصوبه مجلس شورای اسلامی تداخل در کار قوا محسوب می‌شود و به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.

نماینده مردم شاهین شهر، برخوار، و میمه در مجلس شورای اسلامی افزود: مجلس شورای اسلامی دستور دهنده و ریل گذار است و دولت هم بایستی هر قانونی را که نمایندگان تصویب کردند اجرایی کند.

عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دولتی‌ها نمی‌توانند اعلام کنند که مصوبه اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها را اجرایی نمی‌کنند و قطعا اینگونه اظهارات خلاف قانون اساسی است و  البته در جایگاهی هم نیستند که بخواهد برای مجلس تصمیم بگیرد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: دولتمردان به دنبال خط سازش با آمریکا هستند و در این هفت سال هم نشان داده شد که غربی‌ها هیچ نفعی برای مردم ندارند, بنابراین معتقدیم که با مصوبه امروز مجلس شورای اسلامی اقتدار کشور تقویت می‌شود و غرب عقب نشینی خواهد کرد./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *