آخرین اخبار

تذکر به آوایی برای تسری فوق‌العاده خاص کارمندان پزشکی قانونی و ….

نماینده شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس در تذکری به وزیر دادگستری خواستار تسری فوق العاده خاص کارمندان سازمان پزشکی قانونی و سازمان انتقال خون و کارمندان سازمان دامپزشکی و سازمان زندان‌ها شد. به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،  حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس در […]

اشتراک گذاری
30 آبان 1399
کد مطلب : 44220

نماینده شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس در تذکری به وزیر دادگستری خواستار تسری فوق العاده خاص کارمندان سازمان پزشکی قانونی و سازمان انتقال خون و کارمندان سازمان دامپزشکی و سازمان زندان‌ها شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،  حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس در تذکری به علیرضا آوایی وزیر دادگستری خواستار تسری فوق العاده خاص کارمندان پزشکی قانونی و سازمان انتقال خون ایران به کارمندان سازمان دامپزشکی و سازمان زندان‌ها شد.

متن کامل تذکر نماینده شاهین شهر و میمه و برخواربه وزیر دادگستری به شرح زیر است:

خلاصه تذکر:

لزوم اجرای قانون تسری فوق العاده خاص کارمندان سازمان‌های پزشکی قانونی کشور و انتقال خون ایران به کارمندان سازمان دامپزشکی کشور و سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور.

متن تذکر:

جناب آقای وزیر! نظر به سختی کار در سازمان پزشکی قانونی و سازمان انتقال خون ایران ، ضرایبی به عنوان فوق العاده خاص با هدف جبران سختی کار برای پرسنل و پزشکان آن سازمان ها در تاریخ ۱۳۹۰/۳/۴ توسط مجلس شورای اسلامی مصوب گردید و از ابتدای سال ۱۳۹۰ ( همان سال ) هم اعمال شد.

با توجه به اینکه قانون فوق الاشاره در تاریخ ۱۳۹۱/۲/۱۹ به کارمندان سازمان دامپزشکی کشور و سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی تسری یافت و تصویب شد علیرغم اجرایی شدن این قانون در ۳ سازمان مذکور ولیکن متأسفانه از زمان تصویب این قانون تاکنون مشخص نیست که چرا سازمان زندان ها اقدامی جهت اجرایی شدن آن ننموده به طوری که به واسطه این سهل انگاری حقوق کارمندان از سال ۹۱ تاکنون تضییع گردیده است.

لذا جهت برقراری عدالت اجتماعی و رفع تبعیض، اجرای قانون از زمان تصویب مورد درخواست و انتظار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *