آخرین اخبار

پایان انتظار ۱۳ ساله کارکنان دولت برای خانه‌دار شدن در شاهین‌شهر

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخواردرمجلس شورای اسلامی گفت: کلیات طرح هزار پیشه شرکت تعاونی مسکن کارکنان دولت در معاونت امور عمرانی استانداری اصفهان موردپذیرش قرار گرفت. حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در شاهین شهر اظهار کرد: کلیات طرح هزار پیشه شرکت تعاونی مسکن کارکنان دولت در معاونت امور […]

اشتراک گذاری
19 آبان 1399
کد مطلب : 44093

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخواردرمجلس شورای اسلامی گفت: کلیات طرح هزار پیشه شرکت تعاونی مسکن کارکنان دولت در معاونت امور عمرانی استانداری اصفهان موردپذیرش قرار گرفت.

حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در شاهین شهر اظهار کرد: کلیات طرح هزار پیشه شرکت تعاونی مسکن کارکنان دولت در معاونت امور عمرانی استانداری اصفهان موردپذیرش قرار گرفت.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخواردرمجلس شورای اسلامی به برگزاری جلسه‌ای که به‌تازگی در دفتر معاون امور عمرانی استانداری اصفهان برگزار شد اشاره و خاطرنشان کرد: این طرح علاوه بر مشخص کردن نقشه احداث منازل مسکونی برای حدود هزار عضو شرکت تعاونی در زمینی به وسعت ۴۲ هکتار، مکان‌های که طراحی انتفاعی دارد را مشخص کرده است  و پس از پذیرش کلیات این طرح مقرر شد، مشاوران در جلسه دیگری درباره جزئیات دیگر احداث طرح مسکونی هزار پیشه توضیحات تکمیلی ارائه کنند.

وی ۱۳ سال انتظار اعضای این شرکت تعاونی را یادآوری و به اعضای هیأت مدیره شرکت تعاونی کارکنان دولت شاهین‌شهر گوشزد کرد: از اظهارنظرهای حساسیت آفرین خودداری کنند و با ارائه نظرهای کارشناسی ، طرح‌های این شرکت تعاونی را در شورای معماری و شهرسازی استان اصفهان به تصویب اعضای این شورا برسانند.

دبیر هیأت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی، هم‌چنین درباره پیگیری مشکلات کمبود آب آشامیدنی، توسعه شبکه فاضلاب و احداث مدارس در محله مسکونی سیمرغ شهرخورزوق شهرستان برخوار، در جلسه‌ای با حضور معاون امور عمرانی استانداری اصفهان خبر داد.

حاجی‌دلیگانی بابیان این که افق ۳۰ ساله جمعیتی محله مسکونی سیمرغ به حدود ۷۰ هزارنفرخواهدرسید، اظهارداشت: در این جلسه بر اجرای خط جدید انتقال آب آشامیدنی و سرعت یافتن طراحی و اجرای شبکه فاضلاب برای ساکنان این محله نوبنیاد تاکید شد.

عضو هیأت رئیسه مجلس یازدهم تصریح کرد :هرگونه فضای فرهنگی طراحی‌شده در نقشه توسعه شهرک سیمرغ باید با اولویت اختصاص زمین برای احداث مدارس برای دانش‌آموزان باشد.

به گزارش فارس، محله سیمرغ یا شهرک هوانیروز، یکی از مناطق توسعه شهرخورزوق است که جمعیت این شهر، براساس آخرین سرشماری در سال ۹۵ بیش از ۳۰هزارنفراعلام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *