آخرین اخبار

کشور نیازمند مدیریت خستگی‌ناپذیر است

حاجی دلیگانی با اشاره به تأکید رهبری در نحوه حل مشکلات معیشتی: کشور نیازمند مدیریت خستگی‌ناپذیر است به گزارش خانه ملت، عضو هیأت رئیسه مجلس معتقد است مدیریت جهادی و به دور از ترس مسئولان می‌تواند مشکلات کشور در حوزه اقتصادی و معیشتی را برطرف کند. حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با خبرنگار […]

اشتراک گذاری
22 مهر 1399
کد مطلب : 43743

حاجی دلیگانی با اشاره به تأکید رهبری در نحوه حل مشکلات معیشتی:

کشور نیازمند مدیریت خستگی‌ناپذیر است

به گزارش خانه ملت، عضو هیأت رئیسه مجلس معتقد است مدیریت جهادی و به دور از ترس مسئولان می‌تواند مشکلات کشور در حوزه اقتصادی و معیشتی را برطرف کند.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره نحوه رویارویی مسئولان با مسائل اقتصادی کشور جهت کاهش مشکلات معیشتی مردمی، گفت: عمده مشکلات ما ناشی از ضعف مدیریت و اشکالاتی است که در نحوه انجام کار صورت می گیرد لذا اگر مسئولان با تدبیر و شجاعت بیشتری با مشکلات روبرو شوند بسیاری از مسائل قابل حل است.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در ادامه نحوه توزیع ارز ۴۲۰۰ تومانی را یکی از مهم ترین اشکالات کار دولت در حوزه اقتصاد دانست و یادآور شد: در تعیین ارز ۴۲۰۰ تومانی و نحوه توزیع آن افراط و تفریط صورت گرفت و نظارتی وجود نداشت لذا در برهه ای از زمان مقدار زیادی از ذخایر ارزی کشور به خوبی استفاده نشد.

وی همچنین با انتقاد از بی انگیزگی ها و ضعف مدیریت در برخی مسئولان کشور عنوان کرد: حضور برخی افراد ناامید و ترسو در رأس امور مسائل باعث می شود بر مشکلات کشور افزوده شود و صرفا یک مدیریت جهادی می تواند مسائل را برطرف کند.

حاجی دلیگانی در ادامه با بیان اینکه مجلس باید بدون نگرانی با مسئولان خاطی که باعث افزایش مشکلات مردم می شوند، برخورد کند اظهار داشت: کشور نیازمند یک مدیریت خستگی ناپذیر بوده و باید بتوانیم بازارهای اقتصادی جدیدی اطراف ایران ایجاد کنیم تا بتوانیم از تأثیر تحریم ها بکاهیم.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به یاوه گویی های آمریکا علیه ایران خاطرنشان کرد: طبیعی است که آمریکا همواره مواضع خصمانه نسبت به ایران داشته باشد که نباید این موضوع باعث واهمه ما شود بلکه باید بر اساس عقلانیت مسیری که در حوزه پیشرفت نظامی است به خصوص بعد از پایان محدودیت های تسلیحاتی پیش بگیریم./

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *