آخرین اخبار

حاجی: درخواستی مبنی بر افزایش جلسات صحن ارائه نشده است

در گفتگو با دانشجو بیان شد؛ حاجی دلیگانی: درخواستی مبنی بر افزایش جلسات صحن ارائه نشده است / کمیسیون‌های مجلس در طول هفته فعالند حسینعلی حاجی عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: هنوز درخواستی مبنی بر افزایش تعداد جلسات صحن از سوی نمایندگان مجلس به صورت رسمی به هیئت رئیسه تحویل داده نشده است. حسینعلی حاجی […]

اشتراک گذاری
20 مهر 1399
کد مطلب : 43725

در گفتگو با دانشجو بیان شد؛
حاجی دلیگانی: درخواستی مبنی بر افزایش جلسات صحن ارائه نشده است / کمیسیون‌های مجلس در طول هفته فعالند
حسینعلی حاجی عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: هنوز درخواستی مبنی بر افزایش تعداد جلسات صحن از سوی نمایندگان مجلس به صورت رسمی به هیئت رئیسه تحویل داده نشده است.

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجو، در پاسخ به این سوال که برخی از نمایندگان معتقدند که باید تعداد جلسات مجلس افزایش یابد؟، اظهار داشت: اینکه برخی از نمایندگان بیان می‌کنند که در این شرایط کشور، مجلس بایستی تعداد دستورکار‌ها و روز‌های خود را افزایش دهد این بیان اشتباه و نادرست است.

وی ادامه داد:، زیرا مجلس فقط جلسات صحن را ندارد یعنی در روز‌هایی که مجلس جلسات علنی ندارد کمیسیون‌های تخصصی فعال هستند و نمایندگان در طول هفته به مشکلات می‌پردازند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: تعدادی از نمایندگان مجلس افراد جدیدی هستند که هنوز با محیط این قوه آشنایتی ندارند از این رو حرف‌ها و صحبت‌هایی می زنند که بعدا متوجه می‌شوند که در عمل نمی‌توان آن را پیاده سازی کرد.

حاجی دلیگانی تصریح کرد: نکته مهمی که وجود دارد این است که باید تعداد جلسات کمیسیون‌ها افزایش یابد که این مورد هم تا حدودی رعایت می‌شود و اگر کمیسیون‌ها فعال باشند دیگر احتیاجی به افزایش تعداد صحن علنی‌ مجلس نیست.

وی بیان داشت: هنوز درخواستی مبنی بر افزایش تعداد جلسات صحن از سوی نمایندگان مجلس به صورت رسمی به هیئت رئیسه تحویل داده نشده است و اگر این درخواست به صورت رسمی صورت گیرد درآن زمان هیئت رئیسه در رابطه با آن فکری خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *