آخرین اخبار

راهبرد آمریکا با تغییر روسای جمهوری در قبال ایران تغییر نخواهد کرد

عضو هئیت رئیسه مجلس معتقد است هر شخصی رئیس‌جمهور آمریکا شود سیاست‌های این کشور در قبال جمهوری اسلامی ایران تغییر نخواهد کرد. حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به تصور برخی از جریانات سیاسی مبنی بر اینکه می‌گویند اگر «جو بایدن» رئیس‌جمهور آمریکا شود، راهبردهای آمریکا در قبال ایران تغییر خواهد […]

اشتراک گذاری
11 مهر 1399
کد مطلب : 43619
عضو هئیت رئیسه مجلس معتقد است هر شخصی رئیس‌جمهور آمریکا شود سیاست‌های این کشور در قبال جمهوری اسلامی ایران تغییر نخواهد کرد.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به تصور برخی از جریانات سیاسی مبنی بر اینکه می‌گویند اگر «جو بایدن» رئیس‌جمهور آمریکا شود، راهبردهای آمریکا در قبال ایران تغییر خواهد کرد، گفت: بدون‌شک نباید گرفتار اینگونه مباحث و مسائل شویم.

نماینده مردم شاهین شهر، برخورار و میمه در مجلس افزود: هر شخصی رئیس‌جمهور آمریکا شود براساس راهبردها و استراتژی‌های از پیش تعیین شده اقدامات خود را در قبال ایران انجام خواهد داد و از گذشته تا به الان هم اینگونه است.

این نماینده مردم در مجلس با تاکید بر اینکه هر شخصی وارد کاخ سفید شود راهبردش را در قبال ایران تغییر نخواهد داد، زیرا ایالات متحده دشمن قسم خورده جمهوری اسلامی است.

عضو هئیت رئیسه مجلس در ادامه افزود: اینکه چه شخصی رئیس جمهور آمریکا شود برای جمهوری اسلامی هیچگونه اهمیت خاصی ندارد و ما باید برای بهبود وضعیت اقتصادی به دنبال فعالسازی ظرفیت‌های داخلی باشیم که از این طریق می‌شود بسیاری از مشکلات را حل کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *