آخرین اخبار

عضو هیأت رئیسه مجلس: قصاص نوید افکاری بر اساس قانون بوده است

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: قصاص نوید افکاری طبق قانون انجام شده و به هیچ وجه سیاسی نیست و سیاسی خواندن آن درواقع یک نوع فضاسازی علیه اجرای این حکم به شمار می‌رود. حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجرای حکم قصاص نوید افکاری […]

اشتراک گذاری
23 شهریور 1399
کد مطلب : 43344

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: قصاص نوید افکاری طبق قانون انجام شده و به هیچ وجه سیاسی نیست و سیاسی خواندن آن درواقع یک نوع فضاسازی علیه اجرای این حکم به شمار می‌رود.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجرای حکم قصاص نوید افکاری گفت: اجرای حکم قصاص نوید افکاری، قاتل کارمند اداره آب و فاضلاب استان فارس طبق قانون انجام شده است.

وی افزود: نوید افکاری شاکی خصوصی داشته و چون خانواده مقتول رضایت ندادند و خواستار اجرای حکم قصاص شدند، حکم قصاص وی اجرا شده است.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: قصاص نوید افکاری به هیچ وجه ربطی به امور سیاسی کشور ندارد و سیاسی خواندن آن یک نوع فضاسازی علیه اجرای حکم وی است.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: اجرای حکم نوید افکاری درواقع در راستای احقاق حقوق مردم است و چون وی مرتکب قتل عمد شده و نتوانسته رضایت خانواده مقتول را بگیرد باید حکم قصاص در موردش اجرا می‌شد.

وی در پایان گفت: باز هم تأکید می‌کنم که اجرای این حکم به هیچ وجه سیاسی نیست و سیاسی خواندن آن یک نوع فضاسازی رسانه‌ای علیه اجرای این حکم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *