آخرین اخبار

نهضت قطعه‌سازی مصداق «ما می‌توانیم»

عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی مطرح کرد؛ نهضت قطعه‌سازی مصداق «ما می‌توانیم» حسینعلی حاجی‌دلیگانی گفت: فعالیت صنایع دفاعی و نهضت قطعه‌سازی که مدنظر این وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح قرار گرفت مصداق تمام و کمال «ما می‌توانیم» است. به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی در […]

اشتراک گذاری
20 شهریور 1399
کد مطلب : 43334

عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی مطرح کرد؛
نهضت قطعه‌سازی مصداق «ما می‌توانیم»
حسینعلی حاجی‌دلیگانی گفت: فعالیت صنایع دفاعی و نهضت قطعه‌سازی که مدنظر این وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح قرار گرفت مصداق تمام و کمال «ما می‌توانیم» است.

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت عظیم صنایع دفاعی در صنایع مختلف داخلی گفت: فعالیت صنایع دفاعی و نهضت قطعه‌سازی که مدنظر این وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح قرار گرفت مصداق تمام و کمال «ما می‌توانیم» است.

وی افزود: در حال حاضر ظرفیت‌های صنعتی زیادی در کشور درباره تولید محصولات استراتژیک داریم و می‌توانیم در این بخش به کمک صنایع دفاعی روز به روز پیشرفت کنیم.

عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: خوشبختانه صنایع دفاعی در جهت تولید صنایع مایحتاج کشور پیشتاز بوده و هست.

وی تصریح کرد: بخش مهمی از فعالیت‌های صنایع دفاعی ما در بخش صنایع هواپیماسازی و خودروسازی است واین خود یک ظرفیت خوبی برای کشور محسوب می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *