آخرین اخبار

تخلفات فاحش در سازمان فنی و حرفه ای کشور

حاجی دلیگانی در گفتگو با مهر مطرح کرد؛ تخلفات فاحش در سازمان فنی و حرفه ای کشور/ «شریعتمداری» نظارت کند عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: شاهد تخلفات گسترده ای در برخی از ادارات سازمان فنی و حرفه ای هستیم که لازم است وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از این رانت ها جلوگیری کند. حسینعلی […]

اشتراک گذاری
19 مرداد 1399
کد مطلب : 42947

حاجی دلیگانی در گفتگو با مهر مطرح کرد؛
تخلفات فاحش در سازمان فنی و حرفه ای کشور/ «شریعتمداری» نظارت کند
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: شاهد تخلفات گسترده ای در برخی از ادارات سازمان فنی و حرفه ای هستیم که لازم است وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از این رانت ها جلوگیری کند.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکید بر ضرورت نظارت بیشتر بر عملکرد سازمان فنی و حرفه ای کشور، اظهار داشت: بر اساس شنیده ها و گزارش های شفاهی مردم، متأسفانه برخی از ادارات سازمان فنی و حرفه ای کشور با سو استفاده از اصل ۴۴ قانون اساسی و به بهانه تقویت بخش خصوصی، آموزشگاه های آزاد را به افرادی واگذار می کنند که وابسته به مدیران و مسئولان این گونه مراکز دولتی باشند.
وی با بیان اینکه براساس گزارش های واصله، در برخی از این ادارات این سازمان شاهد صدور مدارک در قبال دریافت پول هستیم، گفت: آموزش در محیط غیرواقعی و صدور نامه یا گواهینامه برای کارگران ساختمانی غیر حقیقی مانند بقال جهت استفاده از بیمه بیکاری از دیگر تخلفاتی است که در این بخش ها رخ می دهد.
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: انعقاد قرارداد و ایجاد تفاهم نامه با بانک ها، دریافت وام قرض الحسنه ویژه مدیران و وام خرید کالا با سود بالای ۱۸ درصد ویژه کارکنان از جمله دیگر تخلفاتی است که در برخی از ادارات سازمان فنی و حرفه ای کشور اتفاق می افتد.
حاجی دلیگانی تاکید کرد: لازم است وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نظارت بیشتری بر عملکرد سازمان فنی و حرفه ای کشور داشته باشد و از رانت ها و سوءاستفاده های احتمالی برخی از ادارات این سازمان جلوگیری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *