آخرین اخبار

حاجی‌: گروکشی‌های سیاسی نباید به معیشت مردم صدمه بزند

عضو هیئت‌رئیسه مجلس با انتقاد از دولت برای معرفی نکردن گزینه وزارت صمت، گفت: گروکشی‌های سیاسی نباید به معیشت مردم صدمه بزند. به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز(یکشنبه، ۱۲ مرداد ۹۹) پارلمان در تذکری شفاهی، گفت: در این شرایط که تنظیم بازار به کل رها […]

اشتراک گذاری
12 مرداد 1399
کد مطلب : 42880

عضو هیئت‌رئیسه مجلس با انتقاد از دولت برای معرفی نکردن گزینه وزارت صمت، گفت: گروکشی‌های سیاسی نباید به معیشت مردم صدمه بزند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز(یکشنبه، ۱۲ مرداد ۹۹) پارلمان در تذکری شفاهی، گفت: در این شرایط که تنظیم بازار به کل رها شده است، وزیر صمت باید تعیین تکلیف شود.

وی با بیان اینکه بلاتکلیفی در معرفی گزینه وزارت صمت از سوی دولت باعث سردرگمی صادرکنندگان، واردکنندگان و تجار کشور شده است، اظهار داشت: گروکشی‌های سیاسی نباید به معیشت مردم صدمه بزند.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس، گفت: دولت باید به قانون عمل کند، در غیر این صورت دود این بی‌قانونی به چشم مردم می‌رود.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس در پایان خاطرنشان کرد: علی‌رغم اینکه دولت فقط تا ۲۲ مرداد برای معرفی گزینه پیشنهادی وزارت صمت فرصت دارد، اما مدام به دنبال بهانه‌ای است که زیر بار این کار نرود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *