آخرین اخبار

کارت سوخت بدون مجوز قانونی ۶ سال حذف شد

حاجی دلیگانی در گفت و گو با دانا: کارت سوخت بدون مجوز قانونی ۶ سال حذف شد/ شکایت از زنگنه در صحن علنی مجلس مطرح می‌شود عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آقای زنگنه ۶ سال بدون مجوز قانونی اقدام به حذف کارت سوخت کرد افزود: این اقدام در حالی از سوی […]

اشتراک گذاری
12 مرداد 1399
کد مطلب : 42875

حاجی دلیگانی در گفت و گو با دانا:
کارت سوخت بدون مجوز قانونی ۶ سال حذف شد/ شکایت از زنگنه در صحن علنی مجلس مطرح می‌شود
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آقای زنگنه ۶ سال بدون مجوز قانونی اقدام به حذف کارت سوخت کرد افزود: این اقدام در حالی از سوی وزیر نفت انجام شد که به کار گیری کارت سوخت در قانون دیده شده بود.
«حسینعلی حاجی دلیگانی» در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ درباره شکایت نمایندگان از وزیر نفت درخصوص حذف ۶ ساله کارت سوخت گفت: این شکایت در کمیسیون مربوطه رسیدگی شده و سپس در صحن علنی مطرح خواهد شد و در صورت رای مثبت نمایندگان این شکایت به قوه قضائیه ارسال می شود.

نماینده مردم شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس با بیان اینکه آقای زنگنه ۶ سال بدون مجوز قانونی اقدام به حذف کارت سوخت کرد افزود: این اقدام در حالی از سوی وزیر نفت انجام شد که به کار گیری کارت سوخت در قانون دیده شده بود.

حاجی دلیگانی گفت: بنده مسئله حذف کارت سوخت را به طور جدی پیگیری کردم و با قانون گذاری جدید مقرر شد که کارت سوخت دوباره به جایگاه قانونی خود برگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *