آخرین اخبار

برخوار آماده سرمایه گذاری بخش خصوصی

حسینعلی حاجی دلیگانی گفت: احداث واحد‌های دامداری، صنعتی، گردشگری و صنایع دستی، مهمترین ظرفیت‌های شهرستان برخوار برای سرمایه گذاری است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ نماینده مردم شهرستان‌ های برخوار و شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی در جلسه ایجاد اشتغال خرد شهرستان با اشاره به ظرفیت‌های گوناگون شهرستان گفت: […]

اشتراک گذاری
07 مرداد 1399
کد مطلب : 42794

حسینعلی حاجی دلیگانی گفت: احداث واحد‌های دامداری، صنعتی، گردشگری و صنایع دستی، مهمترین ظرفیت‌های شهرستان برخوار برای سرمایه گذاری است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ نماینده مردم شهرستان‌ های برخوار و شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی در جلسه ایجاد اشتغال خرد شهرستان با اشاره به ظرفیت‌های گوناگون شهرستان گفت: طرح توسعه ۴۰۰ هکتاری شهرک صنعتی کمشچه، تجاری سازی نان کمشچه، احداث کارخانه‌های فراوری لبنی، ایجاد و توسعه فضای ورزشی و راه اندازی مجتمع‌های تجاری و اقتصادی از طرح‌های است که نیازمند پیگیری برای حضور سرمایه گذار است.
وی افزود: شهرستان برخوار دارای دو منطقه صنعتی، یک ناحیه صنعتی و پارک جنگلی ۲۵۰ هکتاری است که سرمایه گذاران می‌توانند از این ظرفیت‌ها استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *